Şuanki diziler eski diziler kadar haz vermiyor bana pek izlemiyorum sizin içinde aynı şey geçerlimi?

Eskiden.. Çılgın Bediş, Hayvanların efendisi, Zeyna, Susam Sokağı, Sıdıka, Kaygısızlar, vardı hep izlerdik özledik o dizileri artık ya yapmıyorlar ya da herşey eskisi kadar güzel değil :/

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• mecburen başka türde diziler çekmek zorunda piyasa çöker yoksa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evimde Türk kanallari yok kapattirdim..
    Her gün avrupa yakasini izliyorum... Ondan önce Sidikayi bitirdim.. Avrupa yakasini tekrar tekrar izliyorum.. Aliskanlik mi oldu nee : D

0|1
    0|0
    • Neden kapattırdığınız bilmiyorum ama bende avrupa yakasını sık sık internetten açıp izlerim sıdıkada bu arada apayrı bir diziydi samim köfteci falan komediydi :D bendede var o alışkanlıktan bence bu eskiyi özlemekten geliyor çünkü şimdi hiç birşey eskisi kadar güzel değil :/

• Hymm :) Evet malesef yok.. Sacma sapan diziler beyinleri uyusturmak icin varlar simdi bakarsam bir arada Kertenkeleye göz atiyorum.. Bir de Dirilis onu da netten izliyorum..
      Avrupa Yakasi olmazsa olmazimiz oldu zaten Burhan Makbule evimizin bir bireyi gibiler :D :D ayni bölümleri 5-6 olmustur artik yaa :D :D

• Bir zamanlar bizimde en gözde dizimiz Avrupa yakasıydı makbıle ve burhan altıntop birer komedi zaten onlar :D anladığım kadarıyla yurtdışında yaşıyorsunuz.. işte yani sizdende örnek verirsem bazı diziler seviliyo ve aynı bölümde olsa olsun izleniyo benimsiyor insan o izlediği diziyi kahramanlarını :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Belki o diziler şimdi olsa yine izlemezdik ama eskiden bir başkaydı be.:)

0|1
    0|0
    • Valla ben izlerdim yayına koysunlar hep izlerim eskiden daha bir başkaydı herşey 90lar bir özlem :)

• En son izlediğim kara para aşk gerçekten çok başarılıydı. İnternetten izleyebilirsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...