Hiç odası olmayanlar burada mı :( ?

Sadece ben miyim bilmiyorum ama 18 yaşındayım şimdiye kadar hiç kendi yatağım kendi odam olmadı. :( evi ailesi olmayan insanlar varken bunu şikayet etmek doğru değil biliyorum ama bugün yine kanepenin üstüne yastığımı koyunca içim cız etti. Hep özenmişimdir kendine ait odası yatağı olan kızlara :( Aileme hiç şikayetçi dillede söylemedim bunu üzülmesinleer diye ama hayallerinin olduğu bir yanı vardır ya insanın işte o yanım artık hep eksik kalacak. Allah herkesin gönlüne göre versin :'(

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Genç bir kizsin tabii ki hayallerin olacak canım benim. Ama ailenin durumu olsaydi eminim yaparlardi. Üzme kendini Rabbim çok çok güzellerini nasip etsin sana :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Pff :// olmayan neşem de kaçtı şimdi... :(

1|1
    0|0
  • Şükür Et. Bu Durumu Göz Önünde Bulundurup Derslerine Çalış Okulunu Bitir İş Sahibi Ol. Hayalini Gerçekleştirmen Kolaylaşacaktır.

1|0
    0|0
  • Asıl kötülük; çocuklarına her şeyi alıp, onları hayalsiz bırakmaktır.

3|1
    0|0
  • Herkesin sınavı ayrı. Farklı şeylerle test ediliriz. Şükür etmek lazım.

1|0
    0|0
  • herkes aşağı yukarı böyle.

0|0
    0|0
  • Ya bırak benim yatagım vardı annem ayrı oda yaptı bir gün yatmadım hergün kanepenin üstünde en sonunda attı :D

0|0
    0|0
  • Bende kendimi bildim bileli hiç odam olmadı hep salonda yatardım bir ara abim ayrı eve çıktığı için onun odasına ben geçtim şimdi diğer abim evleniyor benim odayı o alıyor onun odasınada eşyaları koyulcak çeyizleri felan insanın kendi odası gibi yok

0|0
    0|0
  • Konuyla alakasız olucak ama mesaj atamadığım için burdan paylaşıyorum güzelsin :)

0|1
    0|0
  • Benim hep odam vardı ki :D sfdgh

0|0
    1|0
  • İçim cız etti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• :( işte insnlar bilmiyolar benmde önceden oyleydi şimdi bir odam var kardeşimle paylaşıyorum kendi oda olsa ne kadar sevinirim ama insnlar anlamıyorum çünkü onların odaları var mesela ben hayatımda doğru düğün luna parka gitmedim simdi biriyle gitsem ne kadar sevinirim başkadına göre bunlar normal seni çok iyi anlıyorum :( üzdun beni ama sukur et herkes aynı imkanlarka doğmuyo dah kötüler var hem belki ilerde olur nereden biliyosun :)

0|0
    0|0
  • Kıyamam yaa inşallah bundan sonrasında herşey istediğin gibi olur hepimizin eksiklikleri var maddi veya manevi.. Evi ailesi olmayanları düşünmen, ailen üzülmesin diye şikayet etmemen ne kadar güzel. Herşeye rağmen şükür bilmektir bu :)

1|0
    0|0
    • Okurken yine ağlattınız beni çok teşekkür ederim :(

• Tatlım umarım en kısa zamanda çok güzel bir odan olur üzülmene gerek yok. :/

1|0
    0|0
  • Çocukken benimde odam yoktu hiç oda hayali kurmadım kardeşlerimle aynı odada uyuyana kadar Güler oynardık babaannemde bizimle aynı odada kalırdı

0|0
    0|0
  • Kac kardessiniz?

0|0
    0|0
  • Deme oyle canim ins olur bir gun

0|0
    0|0
  • Hiçbir fark yok inan. Sadece heves işte. İnşallah yakın zamanda kendine ait bir odan ve yatağın olur ne diyelim. :)

0|0
    0|0
  • oha valla benim de odam yok, olmadi da :D

0|0
    0|0
  • varda noluyo misafir gelince salonda yatıyoz

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm benim var ama inan olup olmaması hiç fark etmiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...