Yabancı dizilerdeki en sevdiğiniz öpüşme sahnesi?

The vampire diaries delena aşkının başladığı bölüm <3

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu diziyi ilk çıktığı zaman sürekli birileri ölüyor diye izliyordum, Elena'dan bıktığım için dördüncü sezonda bıraktım ki halen daha aynı tantanalar devam ediyordur kesin. Bu CW dizileri niye hep böyle anlamak güç, Arrow'un üçüncü sezonunu bitirmedim ama onda da ikide bir aynı bayık ilişkileri dayıyorlar izleyiciye.

En iyi öpüşme de Dexter'ın 1. sezon 8. bölümde psikologdan çıkıp kafayı sıyırmış biçimde Rita'yla sevişmeye gittiği sahneydi. Dex'in suratındaki ifade yeter.

0|0
    0|0
    • dex tam bir efsane ama öpüşmeleriyle değil öldürmeleriyle :D
      Elena diziden ayrıldı diziye geri dönebilirsin :)
      Arrow gittikçe güzelleşiyor en güzel yerinde bırakmışsın :)

• Nah, CW dizileri belli bir seviyenin üzerine çıkamıyor asla, hep bir twist hep bir yerlerden gelen bir karakter çıkıyor ortaya.

Bir Hell on Wheels değil hiçbiri.

En İyi Kız Görüşü

• buffy ve spike der geçerim... her öpüşme sahneleri bir harikaydı

0|0
    0|0
    • o hangi dizi :D

• bir ara başlayacaktım sıra gelmedi ona :)

• 90'ların sonu 2000'lerin başı. Ki hangi öpüşme sahneleri? Onların ilk öpüşme sahnesi dördüncü sezonda ikisinin büyülendiği bölümdeydi.

Şu meşhur müzikal bölümün sonunu diyorsan orası ayrı.

Ki Buffy yapılmış en muhteşem dizilerden biridir benim gözümde, Game of Thrones'u izlerken sıkılırım ama Buffy'i şimdi yine açıp izleyim sıkılmam. Kurgu, hikaye, karakter gelişimi, göndermeler, mizah falan muhteşem.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• İzlemem ben psikolojik bozukluğu yasiyom sonra.

0|0
    0|0
  • Bu kızı bir türlü sevemiyorum

0|0
    0|0
    • ben çok seviyorum diziden ayrıldığı için diziyi izlememeyi düşünüyorum :(

• Ben bıraktım bu diziyi dördüncü sezon ortasında. Elena ta ilk bölümden, benim izlediğim döneme kadar hep mıy mıy, kezban tripli, hiçbir şeye yaramayan, hep Damon ile Stephan'a yaslanma peşindeki embesilin tekiydi. Ki bu dizide benim harbiden düzgün kadın dediğim tek kadın karakter Rose'du, o da ikinci sezonda bir kaç bölüm görünüp Damon tarafından öldürülmüştü.

• Barney ve Robin opusmesi cok iyiydi bence ilk opusmeleri yani :D

0|0
    0|0
    • Ted ile robin'i yakistiriyordum ben ya. Onlar ayrilinca diziyi biraktim :)

• ne bilyim ya sarmadı beni ben daha çok aksiyon seviyorum :)
      Arrow, The walking dead... tarzı :D

• Herkesin tarzi farkli tabii, bende komedi cok severim :D

• ben yabancı dizi izlemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...