Anime önerir misiniz?

Böyle heyecanlı olsun, ekşınlı olsun, sword art online gibi olsun, death note gibi olsun, etkisinde kalayım böyle. Bir oturuşta 10-15 bölüm izleyeyim filan önerin işte 😂

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Death note gibi pek anime bulamazsın ben sana soyliim. Tokyo Ghoul deneyebilirsin. Another da güzel. Gintama ben çok severim ama seni bilmem tabi. Shingeki no kyojin beni baya etkilemişti.

0|0
    0|0
    • Shingeki no kyojin izleyecektim ama death note daha çok ilgimi çekti o yüzden ilk onu izledim. Şimdi shingeki no kyojin'i izleyeceğim teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Sword Art Online
    kesinlikle öneririm tam 2 gün aralıksız izledm

1|0
    0|0
    • Ben kiritoya aşık oldum olum sjsjbshdd neyse 3. Sezonu iple çekiyorum ama Gun Gale Online fazla ekşınlı değildi ilk 14 bölüm mükemmeldi hatta hep tekrar izlemekten başlangıç müziğini bile ezberledim öyle bir etki bıraktı 😂

• Hellsing.

0|0
    0|0
  • Log horizon code geass

0|0
    0|0
  • Wolfs Raini izle..

0|0
    0|0
  • Korkarsın boşver

0|0
    0|0
  • Gay ve gay

0|0
    0|0
  • hentai anime?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sword art la zirvede bırakma kararı aldım animeyi 😅 o yüzden bilemiyorum varsa daha iyisi ben de başlayayım tekrar 😁

0|0
    0|0
    • Sword art mı en iyisi :D

• Ahaha pekala sayenizde sahalara geri dönüyorum 😅 @Grimmjaw

• Tabi dönün anime sayesinde japoncam orta seviyede tabi çalışmalarım da var :D

• zankyou no terror code geass

0|0
    0|0
  • Tokyo ghoul, another, mirai nikki, fma

0|0
    0|0
  • Öneremeyiz

0|0
    0|0
    • Ozaman burada işin yok :))

• "Anime önerin" emir cümlesi canım, "Anime önerir misiniz" rica cümlesi git türkçeni geliştir ve ayrıca laf sokma çabasında değilim, engellemek gibi bir amacım yok. İzleyebilecegim bir anime arıyorum ve fikir alıyorum. Senin gibi gereksizler de önermem gibi saçma yorumlar yapıyor. Biraz ergenliği fazla kaçırmışsın anlıyorum 😂😂

• Aynı yaştayız bak güzelim burada yenisin kendini bir halt sanma soru soruyorsan her türlü cevaba razisin demektir haddini bil kim ergen kim değil göstermesinler sonra hadi şimdi işine yeter.

Yükleniyor...