Kiralık aşk dizisini neden beğeniyorsunuz kızlar?

Dizide oğlan kızı defalarca taciz ediyor hor görüyor. Hep aşağılama küçük görme. Yeri geliyor kolundan tutup çekip zorla öpüyor. Üstelik kız bildiğin "mal" gibi parayla tutulmuş. Yani izlediğim 3-5 parça yerde kadın bildiğin aşağılanıyor. Fakat siz bu diziye tepki göstereceğinize neden severek izliyorsunuz/

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bak kesinlikle katılıyorum.

Kitaplarda da öyle... Bas kahraman cocuk katil, tacizci, kızı mal yerine koyuyor ama kızlar o çocuğa hasta.

Sonra "tacize hayır, tecavüze hayır, susma sen de anlat" gibi benceler yazarlar. Yazılanlara da destek çıkarlar.

Bu konularin nedenlerini ve çözümlerini farklı yorumlayan İslamcilari da feci linç ederler.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İzlemem aşk dizilerini.

0|1
    0|0
  • Tutupta dövmüyo yani ne zaman aşağıladı her bölümünü izledim senin bahsettiğin gibi bir durum yok orta da ayrıca kadına tokat atılan diziler var neden bu diziye taktın ki şimdi bölümlerini izlersen gayet romantik bir dizi

0|0
    0|0
    • Sadece buna taktığımı nereden biliyorsun? Kapanan hesabımda sormadım değil. Bu dizide aynı onlarda olduğu gibi kadınların koruduğu bir dizi

Erkekler Ne Diyor 1

• Kadir abinin yüzünden hepsi yaban filmi çevirdi böyle oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...