Kızlar bu kiralık aşk dizisini gerçekten severek mi izliyorsunuz?

Bir kaç parça izledim. Kalanları ordan burdan okuyarak yorumum. Anlatılana göre oğlan kızı hep azarlar, kolundan çeker dışarı götürür zorla oper falan yazmışlar. mesela benim denk geldiğim bir sahnede kız telefonla konferans ayarlayacağı yerde tüm aramaları birbirine katıyor ve patron eleman öfkelenip laps diye odasına dalıp kızın üstüne yürüyor falan sağlam seksüel-agresif bir tepkiydi mesela. ya da abuk subuk bir kaza falan yüzünden şırak diye kızın önünde gömleği falan çıkartıyor, kızı kafasına göre kolundan omzundan tutup çekebilecek hakkı kendinde görüyor gibi şeyler. bütün bunlara rağmen dahi kadınlardan tepki almak yerine aferin alıyor. Bir kadın olarak bu durum nasıl hoşunuza gidiyor? Yoksa sırf erkek iyi hoş diye iki yüzlülüğünüz mu?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Nefret ediyorum o diziden

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türk insanı romantik komediyi seviyor
    Onlarda romantik komedi yapmaya çalışıyor, yapamıyor da izliyolar işte

0|1
    0|0
    • Dizi izlemem fakat öyle anlatıyorlar ki hadi ne varmış bakayım dedim. Ve kızlar nasıl bu kadar sever anlam veremedim. Bildiğin kızı aşağılıyor, çekiyor, itiyor, kakıyor. Birde kızlar ıssız adamı neden çok sever onu da hiç anlamadım :)

• Bu yönden hiç bakmamıştım 😄 diziyi seviyorum ama saçma tabi.

0|1
    0|0
    • Oğlan yakışıklı oluncada ne yapsa yeridir. Döverde severde ezerde diyorsunuz. :)

• Ayy sende ya bukadar derinlere inme cabuk yaslanirsin nedesem baska yere cekiyo tamam haklisin deyimde cevap verme bari illa ayni fikirde olmak gerekiyo senle 😄

• Ya benden olacaksın ya da olmayacaksın :P

• Of gerçekten kafayı peynir ekmekle yediniz o zmn tokat atılan dizilere niye laf etmiyorsunuz ya da günlük hayatta sokak ortasında kızlara kim taciz ediyor bunlara karşı çıkacağınıza doğru düzgün bile izlemediğiniz dizi hakkında yorum yapıyorsunuz

0|0
    0|0
    • Burada kadının bir mal gibi kiralanıp tutulmasına itilip kakılmasına ses çıkarma ondan sonra gel duyarlı vatandaşı oyna.

• Aman bana laf çarpana bak 😡😝

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...