Aşk filmi önerisi?

Hayatımda ilk defa bir aşk filmi izledim ve çok etkilendim. Hatta kitabını da sipariş ettim. Hatta yazarın hayatını bile araştırdım. Hayatı da kitapları kadar etkileyici. Jane Austen'den bahsediyorum. Zavallı kadın kendi bir türlü mutlu sona kavuşaadığı için romanlarının hepsini mutlu sonla bitirmiş döneminin koca meraklısı kadınlarından farklı hırçın asi bir kadın. Onun Gurur ve Önyargı kitabının Aşk ve Gurur olarak çekilmiş filmini izledim inanılmaz etkilendim. Bana o tür filmler önerebilir misiniz?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• The Longest Ride.) 2-3 gün önce izledim iyiydi.. 2015 yapımı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• abartısız söylüyorum 10dan fazla izlemişimdir aşk ve gurur'u.. yok böyle asil bir aşk hikayesi..

0|0
    0|0
    • Dimiiii filmin başından sonuna kadar Bay Dacy Bayan Bennet Bay Darcy Bayan Bennet ve hiçbir öpüşme sarılma dokunma sahnesi bile yoktu. Evlendikten sonra koptular :D

Erkekler Ne Diyor 5

• o tür öneremem ama bulamazsan the jacket ve begin againe bakabilirsin begin again sakin neşeli bir filmdir

0|0
    0|0
  • Aashiqui 2 olabilir mesela farklı bir kurgusu var açıkçası.

0|0
    0|0
  • Ghajini nedense hoşuma gitmişti ama tek aşk yok filmde

0|0
    0|0
  • Not:seni seviyorum
    Bunu izle

0|0
    0|0
  • Ozcan denizin cevirdigi film ya da ask sana benzer izle pisman olmazsin m

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kitabını da okudum filmini de izledim.
    Ona yakın bir dünya klasiği Anna Karenina'nın filmi var. Başrollerinde Keira Knightley'nin oynadığı bir film izle.

0|0
    0|0
  • Ghost
    City of Angels
    Sweet November
    The Notebook
    Devdas
    Ghajini
    Fanaa
    İzleyip de en çok etkilendiğim aşk filmleri

0|0
    0|0
  • Not seni seviyorum...

0|0
    0|0
  • kiralık aşkta bahsettikleri kitap mı o

0|0
    0|0
  • yahu aşk filmi ne git aksiyon filan izle bence :/ aşk hikayeleri filmlerde değil romanlarda güzeldir. şahsen ben hiçbir zaman bir romandan etkilendiğim kadar o kitabın filminden etkilenmem.

0|0
    0|0
    • o yüzden kitabını sipraiş ettim ben de aksiyon bilim kurgu severim denk geldi bir izliyim dedim hayatımda izlediğim ilk aşk filmi başka da izlemem herhalde

• ilk ve son diyosun :D

• Titanic
    Great gatsby
    Notebook (ben cok begenmedim ama begeneni cok)

0|0
    0|0
  • not defteri güzeldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...