Kimler korku sever bakalım?

Şu an izlerken kendimi fazlasiyla kaptirdigim, içinde olduğumu hissettigim ve buna ragmen izlemekten usanmadigim korku filmlerinin birini yeni bitirmiş durumdayım 😀 siz sever misiniz korku filmlerini?
Not: Az önce izlediğim film "Korku Seansı " dir 😊 Gerçek bir hikayeden uyarlanmış tavsiye ederim. ...

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim hayatımız gerçek olmuş :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• korkudan korkuyorum :)

0|0
    0|0
  • Ey kardeşim uyuma uyan bırak korku filmini sen oturup korku filmi izle diye şehit olmuyor benim gül yüzlü mis kokulu kardeşlerim onlar canlarını veriyorlar senin bizim için sen yapıyorsun onlar için koskocaman bir HİÇ mi yoksa

0|0
    0|0
    • Canim kardesim sen simdi burdan bunu yazdin ya tebrik ederim vatani kurtardin.

• Ey güzel kardeşim şimdi bn yazarm birazdan sen yazarsın bunu herkese ulaştırmak uyuyan milletimizin artk uyandırmak gerekir bunu sen yapmazsan ben yapmazsam bizi daha çok uyuturlar bugün bu aslanlar yarn senn benim kardeşim şehit olucak

• Yahu canim kardesim sen sıkıntı etme kimse uyumuyor, uyuyanlar belli ama uyanmak istemiyorlar... sen gönlünü ferah tut

Kızlar Ne Diyor 2

• Ay bayılırım korkuyo aklım çıkıyo korkudan ama seviyorum 😀korku seansı benimde favorim

1|0
    0|0
  • Siyahli kadin cok iyiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...