Kapat

Ya arkadaşlar Turk dizilerindeki sahneler hakkında?

Yanlışsam düzeltin.. Aİlemle oturupta güzelce bir dizi izleyemiyorum sürekli saçma sapan hiçte ailecek izlenmeye uygun olmayan sahneler var. RTÜK neden uyarmiyor nasıl şikayet edebilirim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ne gibi sahneler? Hiçbir açık sahne ve benzeri şeyler zaten topluma sunulmuyor, küfür dahil. Öpüşmekten kastediyorsan bilemem.

0|0
    0|0
    • Emir Feriha sevisme sahnesi mesela bunun gibi sahneler

• Rica ederim, şikayet edebilirsin yine ama kaale alıcaklarını pek sanmam

• Bir keresinde çok uzun süre reklam koydular arayıp bildirdik dizi hemen başladı ardından..

En İyi Kız Görüşü

• Sanane onlarida seven var. Cok rahatsizsan otur samanyolu ac.

0|0
    0|0
    • Sanane

• Bu siteye bu yorumu yazdiysan herkesin okuyup cevaplama hakki var sanane yazamazsin. Dedigim gibi o kadar rahatsizsan ac samanyolunu izle ailenle mutlu mesut.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Rtuge sormak lazım

0|0
    0|0
    • Saçma sapan

• Aynen onu da geçtim yatak sahnesi görmek istemiyorum. Hayır madem saçma sapan bir dizi yaptin aile işaretini koyma oraya

• Boş ver ya takma fazla kafaya ben dizi izlemeyi sevmem ama mecburiyetten babam izlediği için izliyorum yabancı filmleri daha çok severim ya da kovboy filmlerini

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Yahu bizimkiler yine iyi sen git kardeş bu game of thrones izle bak bir daha bizimkilere laf ediyor musun melek gibiler maşallah😂😂ayrıca rtük başka şeylerle meşgul örneğin picassonun kübik memesi gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...