Ya arkadaşlar Turk dizilerindeki sahneler hakkında?

Yanlışsam düzeltin.. Aİlemle oturupta güzelce bir dizi izleyemiyorum sürekli saçma sapan hiçte ailecek izlenmeye uygun olmayan sahneler var. RTÜK neden uyarmiyor nasıl şikayet edebilirim?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Ne gibi sahneler? Hiçbir açık sahne ve benzeri şeyler zaten topluma sunulmuyor, küfür dahil. Öpüşmekten kastediyorsan bilemem.

0|0
    0|0
    • Emir Feriha sevisme sahnesi mesela bunun gibi sahneler

• Rica ederim, şikayet edebilirsin yine ama kaale alıcaklarını pek sanmam

• Bir keresinde çok uzun süre reklam koydular arayıp bildirdik dizi hemen başladı ardından..

En İyi Kız Görüşü

• Sanane onlarida seven var. Cok rahatsizsan otur samanyolu ac.

0|0
    0|0
    • Sanane

• Bu siteye bu yorumu yazdiysan herkesin okuyup cevaplama hakki var sanane yazamazsin. Dedigim gibi o kadar rahatsizsan ac samanyolunu izle ailenle mutlu mesut.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Rtuge sormak lazım

0|0
    0|0
    • Saçma sapan

• Aynen onu da geçtim yatak sahnesi görmek istemiyorum. Hayır madem saçma sapan bir dizi yaptin aile işaretini koyma oraya

• Boş ver ya takma fazla kafaya ben dizi izlemeyi sevmem ama mecburiyetten babam izlediği için izliyorum yabancı filmleri daha çok severim ya da kovboy filmlerini

Kızlar Ne Diyor 1

• Yahu bizimkiler yine iyi sen git kardeş bu game of thrones izle bak bir daha bizimkilere laf ediyor musun melek gibiler maşallah😂😂ayrıca rtük başka şeylerle meşgul örneğin picassonun kübik memesi gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...