Tuba buyuktustün mu hande ercel mi?

Hangisi daha güzel
Bence yıllardır abartıyor herkes tubA diye araplar handeyi görsünler unuturlar bu sıradan tipi
Hande çok üst duzey

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tuba güzel ama esmer sevmem. Diğer kızda çok itici.

0|0
    0|0
    • Yuh hande mi kıskançlık seziyorum
      Benim saçlarım siyah bu ikisine gore de bembeyazim ama esmer hastasıyım
      Hande gibi güzel kız çok az bence

• Ya tamam her sarışın renkli gözlü güzel degil ama insan fark bisiy arıyor
      Mesela yeşilçam artistleride bazıları renkli gözlü eegil ama farklı bir Araçları var

• Auralari😯☺

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Tugba tartismasiz.

0|0
    0|0
  • Kızım sen kesin lezbiyensin. Millet beğenmiyor sen zorla yok bundan yok, yok bu üst düzey. Ak neyin üst düzeyinden bahsediyorsun kızım sen salak mısın ergen misin? 3D makyaj yapılıyo bu kıza ayı gibi tepsi yüzü var diye. O yüzden tatlı duruyor kızı tanımasam fotosunu görsem aa ne şeker derdim evet ama kızı tanıyorum ve tanıdığım için nefret ediyorum. Bu kız sonradan görme bir kaş ar anlatabiliyor muyum? senin gibilerde onun anca kıçını yalayanlardan afedersinde. Bu kadar eziğini göremedim. Tuba gibi bir kadınla onu eşleştirmek hangi kafa? o ergenin teki 22 yaşında Tuba Büyüküstün diyosun kızım adı üstünde gerçekten de büyük ve üstün anlatabiliyor muyum? Şimdi uza burdan saçma salak sorularda sorma ezik. Bu kızı kimse sevmek zorunda değil. Sevmeyenlere kıskanç demek ne demek ya bu kızın neyini kıskanalım huri gibi hatunlar varken ben bu kızı kıskancak listeye almam bile ayrıca kıskandığım kızdan nefret etmem yani aksine onun gibi olmaya çalışırım en azından ben yani. Bu kız ise makyaj güzeli. Açık ve net.

0|0
    0|0
Yükleniyor...