En sevdiğiniz şarkıcı kim? Ne tür şarkılar dinlersiniz?

En sevdiğiniz şarkıcı kim? Ne tür şarkılar dinlersiniz?
Ben daha cok rock severim ama neşeme göre değişir. Her sabah uyandığımda kafamda bir şarkı sözleri olur ve bu her tür ola bilir sizinde oluyor mu böyle? Ama en sevdiğim şarkıcı muzik hayatının serseri oğlanı tabiki Teoman ve hayko Cepkin dahada var ama bunlar rock dünyasındaki şarkıcılar ☺️

0|0
17|22

En İyi Erkek Görüşü

• Şenem ferah tabiki ama her tür dinlerim

1|0
    0|0
    • O kraliçe bende cok severim ve en cok istediğim şey birgün konserine gitmek bir
      Nasip olupta gidemedim

• Hahahahhaha guzel 😂😂😂

• Aynen :))))

En İyi Kız Görüşü

• Bu durum benim için çok karışık Mor ve ötesi , maNga (çok dinlerim bu grubu ) , Teoman Duman ve Hayko Cepkin dinlerim ama Türküleride çok severim Türkü dinledikten sonra gider Metallica , Linkin Park ve Slipknot gibi gruplarda dinlerim genelde yabancı şarkıları türkçe alt yazılı dinlerim sözler önemli benim için çok ilginç şarkı dinliyorum :)

1|0
    0|0
    • Ben cok dinlemem yabancı şarkı Anladığım dilde şarkı dinlemek daha güzel zaten ya turkce dinlerim ya da fransızca bide bazen İngilizce ama dah cok turkce

• bende sözünü anlamadığım şarkıları sevmem zaten dinlersem türkçesine bakarım :D

• Aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 21

• Mahmut Tuncer

1|0
    0|0
  • bengü halil sezai şarkıları iyi pop slow

1|0
    0|0
  • Yabancı; Jeremih ve Jasmine thampsoon.

1|0
    0|0
  • SILA <3

1|0
    0|0
  • ajdar çikita muz

2|0
    0|0
    • Hahahahah delisiyim o adamın Çikita muz 😂😂😂

• Ortak noktamız fakat yeterince değil ayrıca gizlisin

• gizemli ve gizli olmayı severim. sende kesin öylesindir.

• Hangi ruha sahibim, Dünyada daha iyi miyim? Kendini çok beğenmiş, Gerçekten zor biriyim… Aaaaahhh… Hangi ruha sahibim, Dünyada daha iyí miyim? Kendini çok beğenmiş, Gerçekten zor biriyim… Aaaaahhh… Açarım sayfayı alırım kalèmi, Çizerim bir anda dünya alemi.. Aşkların en güzeliní bile, Sallarım valla dandini dandini… Açarım sayfayı alırım kalemi, Çizerim bir anda dünya alemi.. Aşkların en güzelini bile, Sallarım valla dandiní dandini... Suyum dolu bardakta, Yapmacık bol sokaktá, Psikolojimi bozmaktansa, Rahat uyurum yatakta… Suyum dolu bardakta, Yapmacık bol sokakta, Psikolojimi bozmaktansa, Rahat uyurum yatakta… Aaaaahhh…

nefes:dandini
    sinan özen sevişmeliyiz
    gökhan özen mis
    murat dalkılıc

0|0
    0|0
  • Edip Akbayram (hasretinden yandı gönlüm)

1|0
    0|0
  • Rock ve Türkü dinlerim genelde Rockta Hayko, Teoman, MFÖ Türküde ise Neşet Ertaş, Cengiz Özkan, Ender Balkır dinler severim :Dd

0|0
    0|0
  • Sagopa kajmer-Rap
    Rafet El Roman-aşk şarkılarının prensi
    Oğuzhan uğur-Pop şarkıları ve cover
    Arabesk-tabiki Ferdi tayfur

Türlerine göre sıraladım rock sevmem ama rock dinlersem bu sadece Erkin Koray'dan olur :)

0|0
    0|0
  • Robbie Williams severim. Onun şarkılarından başka Guns and Roses grubunun tüm şarkılarını dinlerim.

0|0
    0|0
  • bir sabah ankaranın bağlarıyla uyanıyorsam diğer sabah clap your hands ile uyanıyorum öyle birşey :) country rock tan devam

0|0
    0|0
  • yabancı pop

0|0
    0|0
  • Kahtalı mıçı ankaralı Mahmut sincanlı Mustafa vb elit şarkıcılar

0|0
    0|0
  • Türk Nilüfer Gülşen Demet Sağıroğlu
    Yabancı george Micheal kat Perry ✨

0|0
    0|0
  • Electro House Rusça şarkılar filan dinlerim genelde

0|0
    0|0
  • Sezen Aksu

0|0
    0|0
  • Ice cube ganster rap ;) var olan sisteme karşi bas kaldiri destur :-D

0|0
    0|0
  • Netd Top 10

0|0
    0|0
  • REM grubunu severim

0|0
    0|0
  • Rodrigo Amarante

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• ben kafama göre her türlü dinlerim ama katy perry fanıyım çok beğeniyorum ve şarkıları da çok güzel

1|0
    0|0
  • Ibrahim tatlises. Sözüm yok artik!! Ah ahhhh :)

1|0
    0|0
  • Lana del rey

1|0
    0|0
  • Yıldız tilbe-arabesk

1|0
    0|0
  • Teoman <3 liseden beri sıkı fanıyım, her şarkısını bilirim desem abartı olmaz :)
    Rock, alternatif Rock seviyorum.

0|0
    0|0
  • Sezen Aksu genelde slow ama böyle sakin ses tonuyla söylenenler karadeniz şarkıları da çok güzel

1|0
    0|0
  • Aydilge-Kiralık Aşk :) Gökhan Türkmen -İnadına Aşk ve Oya Küçümen -Ah Kalbim Darma Duman tavsiye ederim çok güzeller yani ben dizi müzikleri dinlerim genelde :D

1|0
    0|0
  • Belli biri yok. Sonuçta birinin tüm şarkıları ve müzikleri güzel olmayabiliyor.

1|0
    0|0
  • Rock / Keane

0|0
    0|0
  • özgün edis

1|0
    0|0
  • Avril lavigne
    Sıla

0|0
    0|0
  • Feridun Düzağaç

0|0
    0|0
  • Eminem hayranıyım

0|0
    0|0
  • sılayı çok severim en sevdiğim sarkışı da gözlerine teslimim :)

0|0
    0|0
  • Murat Dalkılıç 😍😍😊😊

0|0
    0|0
  • Türkçe şarkı dinlemiyorum yabancı dinleyince beğenemiyorum türkçe anlamsız anlamsız şarkı yapıyorlar

1|0
    0|0
    • sana şu şarkıları tavsiye ederim maNga - cevapsız sorular (Türkiye'de en anlamlı sözlere sahip olan aşk şarkısı) maNga - dünyanın sonuna doğmuşum (bu şarkı herkese saçma gelir ama anlayabilirsen şarkıda bir çok şeyi anlattığını anlarsın) maNga - ben bir palyaçoyum (Ülkemizde olan şeyleri bir şarkı ile anlattılar her satırında her cümlesinde yeni şeyler keşfediyorsun)

• Sağol :))

Yükleniyor...