Kapat

Kimler işte benim stilimii izliyor?

kimler işte benim stilimii izliyor?
Şahsen ben izlerim can sıkıntısından
o değilde cuma günü maria dombiliyle kavga etti ya halk maria yı haklı buldu tt olmuştu twitter da 3 . sıradaydı

Güncellemeler:
@beyazpudrasekeri

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne kadar saçma sapan program varsa sizin gibiler sayesinde ayakta

1|0
    0|0
  • Ben yıllardır televizyon seyretmiyorum bu ve benzeri boş programlar yüzünden

1|0
    0|0
  • İzlemedim hiç ama Maria haklı. :D :D

0|0
    0|0
  • bismillahirrahmanirrahim Subhan'Allah

1|0
    0|0
  • pek fazla izlemiyorum inanmadığım programlardan birisi yarışmacıların coğu ajanstan geldiği için :D

0|0
    0|0
  • ıyyyyyy iğrenç izlemem niye izleyeyim :D :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey oldu :D

0|0
    0|0
  • izlemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Evimde 1 tane Türk kanali yok.. izlemiyorum..
    Canim isterse Youtube`den eski türk filmi veya hosuma giden dizi acarim.. Böyle sacmaliklari izlemiyorum.. Bir ara bu tarz benim izlemistim bos beles insanlardan olusma iyi ki evimde kanal yok demistim. :D

1|0
    0|0
  • Halk mariayı mı haklı buldu l*n bu halk ne kadar kör gerçi şaşırmamak lazım cumhurbaşkanına bakılırsa

1|0
    0|0
    • tabikide sen kavgayı izledin mi?

• maria haklıydı ama emel 1. olmamalıydı kız kıvırtarak dans etti insanlara sempatik geldi 1. oldu

• Bu sezonda nazlı 1. olur diyim ben mariayı haklı bulacaklarını tahmin etmiştim gerçi ben sonuçta emel 1. diye onu elemediler diye düşünmüşlerdir ve herkes marianın üzerine geldi ama maria haksız bence son gün gerçekten de kavga çıkardı onu geçtim emel ne kadar 1. olsa da olmasa da mariadan daha iyi bir tarzı var orada kalmayı o hak ediyor ayrıca maria emelin üzerine oynadı durduk yere ben emek harcıyorum o harcamıyor dedi bence haksız olan maria :D l*n bende resmen moda programlarını eleştirem koca kıçını yayıp konuşan karılara benzedim şunları yazdım ya kendimden iğrendim :D

• Yanlız Ivana süper olmuş :) :)

0|0
    0|0
  • su bastaki kopek varya imam hatip mezunu nefret ediyorum bunlardan insanlari oyle bir asagiliyolarki. imam hatipi sey icin soyledim dini kiyafetle fotoshop yapilmisya aklima geldi

0|0
    0|0
  • Bu sezon bir 10 dakika kadar baktım sinir sistemim çöktü.
    Bu insanlar hiç normal değil. Ayhhhhh sebastiiiaaağğğnnnnn

0|0
    0|0
  • Evde olanlar kendini nasılda belli ediyor :d

0|0
    0|0
  • Kim elendi?

0|0
    0|0
  • Ne sebeple kavga ettiler? :D

0|0
    0|0