1 Yıldır anime izliyorum ve çok seviyorum, Sizce çocuksamı?

Soru'dada belirttiğim gibi 1 yıldır anime izliyorum çok seviyorum çevremdeki bazı insanlar kötülüyor beni sizce Anime izlemek çocuksu ve kötü birşeymidir?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• 5-6 yıldır anime izliyorum çocuksu olması pek umrumda değil ama çocuksu diyen gerçekten önyargılıdır :/ hiç izlememiş birisi ancak öyle der :/

0|0
    0|0
  • ya ne saçma bir soru bu saçmalama her insan izlediğini izler anime ile değil başka şeyler içinde geçerlidir bu sevdiğin şeyleri yapmanın ya da izlemenin yaşı olmaz ki içinde ki çocukluğu öldürürsen eksik olursun asıl hayatın keyfini çıkar

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki de animeyi her yaşta herkes izler zevkinden vazgeçme!!

0|0
    0|0
  • Yo bende izliyorum

0|0
    0|0
  • Bunu cidden takıyor musun. Anime kadar güzel bir şey olamaz ya. Ister çocuk desinler ister başka bir şey umrumda olmaz ben sevdikten sonra.

0|0
    0|0
    • Gerçekten takıyorum demeyelim anime kültürünün içinde ve bilgili birisi oldugumu düşünüyorum fakat birtek ben animenin kötü olmadıgını çocuksu olmadıgını düşünüyorduysam diye sormak istedim gayet olumlu cevaplar aldım mutlu oldum yalnız olmadığımı öğrenince :D

• oyle animeler var ki benim diyen filmleri solda sifir birakir

0|0
    0|0
  • Anime iyidir izleyemesemde cocukca olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aslında hiçte çocukca değil bende izliyorum hangilerini diye sorma isim yazmıyorum

0|0
    0|0
  • Animeler çoğunlukla çocuklara değil büyük insanlara hitap eder. Ufacık bir çocuğun izleyebileceği animeler de var ama genel olarak büyüklere hitap ediyor. Sırf çizim diye çocuksa demek saçma.

0|0
    0|0
  • death note izledim bende hiçte çocukca değildi

0|0
    0|0
Yükleniyor...