Kiralık Aşk dizisi iyi güzelde bazı sahneler abartı değil mi?

Şimdi bu diziyi eleştirenler , hatta izlemeyenler nefret edenlerde vardır. Tabiki olabilir saygı duyacağız , yalnız aynı şekilde ben de saygı bekliyorum. Zevkler renkler tartışılmaz , benim hoşuma gidiyor baş rollerin her hali. Fakat dizide Neriman yengemizin sahneleri biraz abartılı oluyor bence , mesela oturup aileyle izleyemiyorsun , çocukça salakça oluyor bazen bkz. dün akşamki (12. bölümde) işte yaseminin kovulmasına sevinirken bir anda dansöz moduna girdi göbek attı falan. Arkadaş bunu büyüklerde izliyor hani , iyice ergen dizisi yoluna sokmaya başlandı sanki. Tamam klişe konu mahalleli kız zengin oğlan vs. ama diğer yaz dizilerinden ayırmışım ben onu , eleye eleye gelmişim. Hatta aydilge yapıyor diye müziklerini pür dikkat dinlemişim. Diğer yaz dizilerinden reytingte bile bu kadar üstünken , bazı saçma sahnelerden vazgeçmeliler bence. Yine çok konuştum mu ne..

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• haklısın :D nerimanın bazı sahneleri abartı evet ama arada güldürüyor 😐

0|1
    0|0
    • Güldürüyor ona bir şey demedim zaten :) Mesela geçenlerde Necmiyi işe yollamak için , önce güzel şekilde hadi hadi diyip sonra hadiii hadiiii diye dürterek yollamasına bile güldüm :D

• :D:D bize kolay gelsin ne diyelim :Dd

En İyi Erkek Görüşü

• Dizide Neriman karakteri aşırı abartılı Mine den de haz edemedim ama diğerleri özellikle Koray favorim

0|1
    0|0
    • Koray efsane ya , onda zerre kadar abartı yok :) Herşey çok iyiyken, nerimanın bazı sahneleri öyle oluyor. Yoksa genel olarak neriman karakteride güldüren bir karakter :)

• Benim de favorim Koray

Kızlar Ne Diyor 9

• iyde zaten aşk komedi dizisi gayette normal

0|1
    0|0
    • Bak komedi açısını eleştirmiyorum , hatta koraya acayip gülüyorum. Sadece hafif bir abartı seziyorum , mesela geçen bölümde de neriman rap havasına falan girmişti " yo yo " falan , mine de el kol hareketleri. Bazen saçma sapan geliyor. Ailede varsa yanında, bunu mu izliyorsun sen moduna girerler diye bir düşünmüyo değilim

• bence gayet hoş :D nerimana ölüyorm ya

• Yani evet bazı sahneleri abartı, ama genel olarak iyi ya, keyifli bir Dizi :)

0|1
    0|0
  • Defnenin guzelligi, ömerin yakisikliligi olmasa izlemem yani,,, katiliyorum 😄

0|1
    0|0
    • Elçin Sangu bir efsane ve hep öyle kalacak :D baş rollerden dolayı ayırabildik zaten diğer yaz dizilerinden :)

• Evet cilek kokusuda guzel

• Mesela onunda 1. bölümüne baksam devamı gelirdi ama geçti. Şimdi fazla bölüm birikmesi gözümde büyüyor resmen. Çekiniyorum ona başlamaya.

• Sacmaladi

0|1
    0|0
  • Bende hic dizi izlememe ragmen buna bayiliyorum

0|1
    0|0
  • Haklısın evet. Bazı yerler çok bayağı 😄

0|1
    0|0
    • Bayağı olacaktı değil mi o :D yanlışımı yüzüme vurduysan teşekkürler , vurmadım hatta hiç görmedim diyorsan da teşekkürler :)

• 😄 Neyse sabah sporu oldu ahdjsjjdj

• Acayip hemde , bir kendime geldim :D her sabah olmalı bu :D

• Evet biraz sacmaladı elcin sangu yapmack olmaya basladı ayn~ zamanda neriman da

0|1
    0|0
    • Umarım yazacak bir şey bulamadıkça batmazlar , çünkü fena gitmiyordu konu zincirlemesi. Sinan meseleside aradan çıkarsa yine bir engel vs bulacak. Ama daha sonra ne yapacak işte o belli değil

• Ya elçinin güzelligine laf yok da çok kuru hani koray diyor ya kuru kız diye 😂 basta baya begeniyordum sonradan alstm mı birsey oldu begenemedim ama barış on numara ya o hic oynamasn oyle baksn dizide sinsi sinsi gülsün ben onu izlerim 😂😂😂

• hahah o bakışları korayın zaten bitiriyor :D Elçin de bende farkettim , bir bölüm acayip güzel , kıyafet makyaj süper uyum. Bir bölümde sanki tam olmamış diyesi geliyor insanın.

• bana tek olumsuz gelen yön rekmlam yapmaları. nerimana gelince onun karakteri bu şekilde zaten otoriter ve dengesiz bir kadın ki bunun ergen bir tarafıda yok 70 yasında biri bile rahatlıkla izleyebilir ailenle izlenmicek neyi vardı dansöz kıyafeti giydi ama neresi açıktı

0|0
    0|0
    • Oo bak yanlış anlaşılmışım , dansöz kıyafetini eleştirmedim ben , hani hareketler biraz olgunluk dışında olunca aileyle izlerken çekiniyorsun çünkü yaş olmuş kaç. Biraz ciddiyet falan :)

• farkındaysan ciddiyet olan çok fazla dizi hepsi kasıntı. ama neriman öyle mi farklı bir karakter bu karakteri hangi dizide görebilirsin hangi yönetmen veya oyuncu cesaret edebilir böyle bir karaktere korayla birlikte olduklarında çok hoş değil mi ya da mineyle diğer dizilerdeki gibi hizmetçi hanım rolunden çok farklı değil mi

• Bak aslında yakın görüşteyiz , ben koray neriman mine olmasın daha güzel olur demiyorum. Koray efsane , hatta biraz daha arttırılabilir rolü :) Neriman da çok güldürüyor korayla hatta necmiyle olan diyalogları bile efsane. Mineyle tavırları , işte 7. bölümde ömer gelince kapıya direk gelip sen git gözüm görmesin modları falan :D baya hoş beğeniyorum. Ama diyorum ya bazı sahneleri izlerken sizin için problem olmasa bile mesela erkek izleyince bir eleştirilebiliyor. bir anlatamadım bu durumu ya , insanlar o kadar saçma ki , mesela medcezir izleyen erkek vsvs durumları çıkardılar. Arkadaş herkesin kendi zevki fikri düşüncesi , bundan sanane değil mi. Ama işte hala mesela bu diziyi izleyenler için bile eleştiri yağmurları var. En azından bizimde bu diziyi normal görmemiz için , neriman sevinip göbek atsaydı yaseminin kovulmasına mineyle karşılıklı oynasaydı hatta, ama mesela dansöz moduna girmeyebilirdi abartı oldu o. Veya işte o rap sahnesi , bu ikisi hoşuma gitmedi.

• Bu kadar ciddiye alma bea :D

0|0
    0|0
    • Derken? :D Ben izlediğim şeyi fazla ciddiye alırım , hatta araştırırım oyuncularından yapımcısına kadar, daha önceki projelerine kadar falan. En çok ta müziğiyle ilgilenirim ve illa ki onları diziden çıkarır dinlerim :) Çalarım yeniden kaydederim falan :D

• Aynen :D neyse yeni gençlik dizilerinde görüşmek üzere :)

Erkekler Ne Diyor 2

• senaristler genellikle görevli olduğu diziler cok tutunca hikaye tıkanıklığı oluyor öyle sacmalıyabliyorlar reytingden düşsün diye senaristlerde bir can yapım şirketinin sezon başı senarist değiştirmesi lazım

0|1
    0|0
    • Acayip can gelir kan gelir diziye, yani güzel ele alınsa oyuncular çok iyi ya beğeniyorum ben.

• abartı bence de kalıtesızlestırıyor bu

0|1
    0|0
Yükleniyor...