Yabancı dizi önerebilir misiniz?

Arkadaşlar boş zamanlarımda çok fazla yabancı dizi izliyorum ve izlediğim tüm dizilerim bitti. Rica etsem güzel diziler önerebilir misiniz?

İzlediğim diziler;
Friends
Doctor Who
Forever
Rizzoli & isles
Shameless
The Last Man On Earth
The 100
Under The Dome
2 Broke Girls
Mom
The Big Bang Theory
Haven
Two and a Half Man
The Vampire Diaries
The Walking Dead
Teen Wolf
American Horror Story
Sherlock

Genellikle Bilim Kurgu ve arkadaşlık üzerine yapılmış dizileri vs seviyorum.
****Hatırladıklarım bunlar ve arkadaşlar Game of Thrones ve Supernatural demezseniz sevinirim çünkü izlemiyorum ^^

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• Terra Nova izle ama 2. sezon iptal edildi ilk sezon da fena sayılmaz
    Dark Matter bu sene başladı ve çok iyiydi
    Wayward Pines Mini diziydi 1 sezonluk oldukça iyiydi 2. sezon kararsız olabilir
    Mr. Robot ileride efsane haline gelecek izle

bu arada Under The Dome önerirmisin senin listendekilerin içinde bir onu izlememişim

1|0
    0|0
    • Under the Dome güzel bence şu an başlarındayım zaten hepsini tam olarak izlemedim ama konusu gerçekten güzel fakat öyle çokta izlenilesi bir dizi değil bence tabi bakalım ilerde ne olacak. yani bir diziye başlayacaksan izleme, zaman geçsin diye izleyebilirsin

• Bu arada listende The Flash yok büyük bir eksik

• Aslında The flash i televizyonda falan ara sıra izliyorum ama pek sarmadı beni

En İyi Kız Görüşü

• Spartacus. 😎

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 12

• o kadar dizi izlemişsin Game of thrones dizisini izlememişsin.
    Büyük kayıp :) bence onu izlemelisin neden izlemiyorsun ki? Başka önerebileceğim ; Arrow, The flash, merlin, spartacus

1|0
    0|0
    • GoT ilk iki, üç bölümünü izledim fakat pek beğenememiştim ondan :)) Teşekkürler bu arada ^^

• The Originals --- kesinlikle izle derim. bir de benim yeni başladığım bir dizi var. Konusu baya iyi; Once Upon a Time... :)

1|0
    0|0
  • pretty little liars izle öneririm. ilk başta banada pek cazip gelmemişti ama cidden harika bir dizi. bide mr robot var ben seviyorum ama o biraz farklı beğenmeyebilirsin.

1|0
    0|0
    • PLL türkiye versiyonu çıktı onu biraz izlemiştim nasıl bir şey diyeasdfskdhf ama şimdi spoiler aldığım için başlar mıyım bilemiyorum

• ya türk versiyonunu bilmem ama yabancısı baya iyi. bende sonunu dayanamayıp baktım A kim diye dsadg :D ama hala izliyorum. dizi kendini izletiyor ya. arkadaşlıkla ilgili bir dizi yani seversin bence bir dene :)

• Peki o halde, teşekkürler :))))))))

• Orange is the new black, Master of horror.

1|0
    0|0
    • Orange is the New Black i duymuştum, iyiki hatırlattın. Teşekkürler^^

• American Horror Story

1|0
    0|0
  • My mad fat diary

1|0
    0|0
  • Merlin ve sal3m cok iyi

1|0
    0|0
  • The originals, breaking bad, my mad fat diary, merlin. Merlin'i şiddetle tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • breaking bad, spartacus, vikings,

1|0
    0|0
  • The walking dead izliyorsan fear the walking dead başladı onu izle 2. Bölün çıktı

1|0
    0|0
    • The Walking Dead i de arasıra izliyorum, öyle bağımlısı değilim ama teşekkürler ^^

• Kesinlikle supernatural izle

1|0
    0|0
  • pretty little liars

1|0
    0|0
Yükleniyor...