Kiralık aşk ı bekleyenler kimler :P?

çok seviyorum ben o diziyi ya saça sapan bir sürü yaz dizisi var bu sene ben içlerinden sadece bunu izliyorum kız acayip güzel öyle makyaj falan değil yüz hatları harika saç rengi cildinin beyazlığı parlıyor kız resmen ateb adamı saymaya gerek yok başlı baına bir cristen grey :D çok güzel dizi sırf oyuncuları içi bile izlenir ;)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Elektrik gitti bizde evdekiler dizi için belediyeye isyan ediyor (İstanbul avcılar)

1|0
    0|0
    • hiiii aman ya en sinir olduğum durum

• ayyyy çok fenasın :D

• İzleyemedim nasıl gitti anlat bana tahrik edici nokta var mı :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir sonra ki gun izliyorum ben normal saatinde izleyemiyorum ve sonraan izlemek daha iyi bir de 4 rane dizi olunca ona sira gelmiyor cuma gunu olfugu icin son gun bende sonra ki gun izliyorum ve dedigin haklisin elcinde baris ta cok iyiler elcin cok guzel baris yakisikli karizmatik biri ve yine dedigin gibi sirf bunlar icin izlenir dizi su da var ama yarin bbir gun diziden cikarlarsa dizinin degeri kalmaz iste dizi tuttu tabi bir sey olmadigi surece gidecek yaz sezonu olarak basladi kisi da goturur devamli dizi olucak

1|0
    0|0
  • günümüzde bu moda olabilir. çünkü, kızlar ve erkeler biribirlerine güvenmiyor. Bir kıza merhaba dendiğinde acayip bir şeklide bakıyor sanki ona zarar verilecek. Bundan ötürü erkekler artık kiralık bir aşk peşinde olurlarsa hiç şaşırmayın. Sonuçta seks yapmak tüm iki eşeyli canlılara verilmitir. Bunu usülüne göre yapmak ayıp değildir.

1|0
    0|0
  • ben beklemiyorum izlemedim ki hiçbir diziyi

1|0
    0|0
  • ben ben :D

1|0
    0|0
  • Delikanlı adam kiralık aşk beklemez karadayı bekler diyeceğim oda bitti :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...