Yaz dizilerinden en çok sevdiğiniz hangisi?

Yaz dizilerinden en çok sevdiğiniz hangisi? birden fazlaysa yoruma yazaesiniz?

• GUNESİN KİZLARİ
    48% (16)27% (4)42% (20)Oy Ver
  • CİLEK KOKUSU
    0% (0)13% (2)4% (2)Oy Ver
  • İNADİNA ASK
    21% (7)20% (3)21% (10)Oy Ver
  • YAZİN OYKUSU
    3% (1)7% (1)4% (2)Oy Ver
  • ADİ MUTLULUK
    9% (3)7% (1)8% (4)Oy Ver
  • KİRALİK ASK
    19% (6)26% (4)21% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• cılek kokusu candır arkadas aslı ya sınır oldum verseler falakaya yatırırım pıslıgı :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• İnadına aşk izleyen topluluktan kalkınma beklemeyin!

1|0
    0|0
  • Kiralık aşk bence.

1|0
    0|0
  • Hepsinden nefret ediyorum, yigenlerim hepsinin müptelası, hayatımda bu kadar gerzek diziyi bir arada hiç görmemiştim, çocukların beynini yıkayıp özendirmekten başka bir halta yaramayan kültür yoksunu verimsiz sanat musvettelerinden başka bir şey değiller, OTUR SIFIR !!!

0|0
    0|0
  • sahilde son vuruş

1|0
    0|0
  • kiralık aşk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• öylesine oy verdim ama hepsi birbirinden beter hiçbirini izlemiyorum şu hayatta şu ülkede dizi konusunun aşktan daha önemli şeyler olabileceğini anlamayan yüzlerce insan var hangi kanalı açsam öpüşme var hayatta aşktan daha önemli şeylerde var keşke senaristler ve yönetmenler yabancı ülkelerdeki dizilere baksada biraz hayal güçleri genişlese

1|0
    0|0
  • Hiçbiri.. Hepsinin verdiği mesaj aşk olmazsa bir hiçsiniz benzeri, ve hep güzel kadınlara/kızlara aşık olunur dizilerde fark edilmiştir.. Ergenliğindeki kızlar izleyerek onlara özeniyor tabii sonra sevgili bulup yaşamak istiyor bunu, yaşayamadığındada depresyona giriyor, kısacası aşk konulu bu zaman dizileri o kadar saçma ki, anlatamam..

1|0
    0|0
  • ya güneşin kızlarına oy verenleri anlamıyorum yaz dizisi diyor yazın öyle bir dizi mi olur tamam güzel deyani bu kadarı da abartı olaylar olaylar her şeyin içinden bişey çıkıyor

1|0
    0|0
  • hiç birini izlemıyorum

1|0
    0|0
  • Summer's Story :D jdsjfsdjısd

1|0
    0|0
  • ya anket nasıl yapılıyor

1|0
    0|0
  • Güneş güzel