Yeteneksizsiniz programında yarışmacıları neden aşağılıyorlar?

Yetenek ile sizsiniz'i ayrı yazmadım farkındaysan. Zaten yarışmacıları sizde yetenek yok diyerek ağırlıyorlar. Öyle değil mi?

Güncellemeler:
Ve bazen de yarışmacılar kendilerini aşağılık gösteriyor. Birisi köpek ile asansöre binmiş v. s köpek daha iyi poz vermiş vs

0|0
31|18

En İyi Kız Görüşü

• Haklılar ama, istisnalar var ama kalanı gerçekten hiç bir özelliğe veya yeteneğe sahip değil. Kendilerini rezil ediyorlar oraya çıkıp, insanlarda eleştiri yapıyor.

0|2
    0|0
    • Ama o sahneye alanlarda onlar. Madem o kadar yeteneksizler niye o sahneye cikartiyirlar sonucta bir on elemesi var bunun. Resmen reyting icin yapiliyor

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın bro. Birçok kazanması gereken yetenek bu yarışmayı kazanamadı. Yarışmayı kazananların hepsi halkın ilgisini çeken yarışmacılar. Sırf bu yüzden 2 sezondur izlemiyorum. Kafam rahat.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• Programı pek izlemiyorum ama ne zaman denk gelsem bazı yarışmacıların sırf kendilerini rezil etmek için çıktıklarını düşünüp şaşırıyorum. Gördüğüm kadarıyla jüriler ılımlı yaklaşıyorlar gibi.

0|2
    0|0
  • Evet acun malı hatta komedyen birisine bu bir yetenek değil demişti * malı salonu güldürmek yetenek değil mi

0|1
    0|0
  • Cunku amaclari orda insanlarin yeteneklerini halka gostermek degil bir cok program alay icin var bu sekilde izleniyorlar cunku kimsenin yetenegi kimsenin umrunda degil maalesef bizim ulkemizde ikisi basarili olamiyor bu yuzden reyting icin alay konusu yapmayi seciyorlar insanlari

0|1
    0|0
  • Zaten baştan aşağı saçma bir program

0|1
    0|0
  • Bazen kırıcı bile oluyorlar

0|1
    0|0
  • Acun'un bulduğu saçma isimlerden sadece biri. "Yok böyle dans" :D

0|1
    0|0
  • Sen ozaman iste benim stilim yarismasini izleme asil asagilanma o programda !! Sirf reyting ugruna insanlari kavga ettirip program yapiyorlar 😕

0|1
    0|1
    • Ben tv hiç izlemiyorum.

• Valla bende gecen gün denk geldim kizi aglattilar bu nasil yarisma anlayisi anlamiyorum , kavga tartisma ederekmi programlar tutuyor

• Sen olayi cok farkli algilamissin assalamak degil yetenegin onlar oldugunu soyluyor yani sizsiniz yetenek sensin sizsiniz anlaminda

0|1
    0|0
  • giden bunu kabul ederek gitmeli kaldı kii hiçbir şekilde konuyla alakası olmayan insanların beğenisine göre yetenek belirleme komedisi

0|1
    0|0
  • yaa son şampiyon olan o capsleri çalan salağı birinci yaptılar yaa tamam yaa ne mal olduklarını gördüm ben bir kere daha o yarışmanın da halkın da...

0|1
    0|0
  • Yarışmacılar da aşağılanacaklarını bile bile gidiyorlar

0|1
    0|0
  • Sadece Yeteneksizsiniz degil butun programlar oyle.

0|1
    0|0
  • bide uber mod olacak ben aynı soruyu sorsam trol diye kalrdırılır

0|1
    0|0
  • Yabancı Acun da dalga geçiyor (Simon) , aslında onlara şöyle demeleri lazım,'Yeteneğiniz var ama bu yaptığınız değil.' En azından daha nazik olmalılar~

0|1
    0|0
  • bende buna çoğu kez şahit oldum

0|1
    0|0
  • Bu yarışmaların Yabancı ülkelerde de aynıları var. Sanırım orada yetenek kapasitesi daha fazla olduğundan Türkiye küçümseniyor :/

0|1
    0|0
  • kendileri çok bir halt ya, aşağılayınca kendilerini zeki sanıyorlar.

0|1
    0|0
  • Önce kendilerine baksınlar. Bur şeyi aşağılamadan eleştirebilirsin. Reyting bokudur

0|1
    0|0
  • Büyük balık küçüğü yer misali.

0|0
    0|0
  • kendilerinin tuzları kuru da ondan

0|1
    0|0
  • Ya köpeği birinci yapan bir programdan ne bekleyebilirsiniz ki? :)

0|1
    0|0
  • Bunun jüri üyeleriyle alakası olduğunu düşünmüyorum. Programın formatı böyle. Eski tadı da yok zaten.

0|1
    0|0
  • Reyting icin

0|1
    0|0
  • Küçükken çok düşünmüştüm bunu...
    ama cevap bulamadım

0|0
    0|0
  • Hayvan gibi aşağılıyorlar.

0|0
    0|0
  • Çok Havali hepsi

0|0
    0|0
  • Eline sağlık :)

0|1
    0|0
  • ''ağırlamak'' misafir etmek demektir. bu konuyla ne ilgisi var?

0|1
    0|0
  • Aynen , ben de öyle düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Televizyon izlemiyorum. İzlenmeye değer bir kaç programı arada internetten açıp izlerim. Ve soruda bahsi geçen program izlenmeye değer değil.

Yarışmaları aşağılamaya gelince, reyting mi dersin, ego mu dersin ne derseniz ondan işte.

0|1
    0|0
  • Bence kötü bir yarışma değil. Gerçekten çok yetenekli insanlar da çıkıyor. Ama jurinin tavrı bahsettiğin gibi bazen haksızlıklarla dolu.

0|1
    0|0
  • Afedersiniz? Onlar Kendi kendilerini aşağılıyorlar..

0|1
    0|0
  • Bu medya grubunun hiçbir programını izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Zaten geçen sezonun birincisinden belli yeteneksizleri seçtikleri. Çocuk inci sözlük esprileri ile birinci oldu ya..

0|0
    0|0
  • sanki juride var :D

0|1
    0|0
  • hepsi oyun yaa. önceden kurgulanmış

0|1
    0|0
  • yeteneksizsiniz değilmi onun adı

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum öyle prim usulü ile çalışan programları

0|0
    0|0
  • Ben de izlemiyorum uzun zamandır. Sanırım reyting yapmak için.

0|0
    0|0
  • reyting icin insanları assagılıyorlar.

0|0
    0|0
  • O ses başlasın artık be :(

0|0
    0|0
  • Reytingler tavan ;)

0|0
    0|0
  • yeteneksizlede ondan :D

25. kare subliminal :D

0|0
    0|0