Sizce medya bizi uyutmuyor mu? Televizyon bizi kandırır mı?

Sadece 4 dkk, eğlenceli enformasyon... izlerseniz sevinirim.

Medya, dünya ve Türkiye, engin bilgilerimi sergiledim, umarım benceme gelirsiniz,öksüz kaldım :) gençler size ihtiyaç var.
http://www.kizlarsoruyor.com/haberler-medya/a39268-kuresellesmek-istiyoruz

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Daha ne ister medya bu ülkeden?
    Bu ülkede medya hükümet devirdi , başbakanı astırdı
    Dünyada Afganistan a , suçsuz ulkelere girilmesine , işgal edilmesine , somurulmesine sebep oldu ne ozgurlugunden bahsediyorsunuz
    Medya ülkelerin geleceğini genç neslini zehirledi uyusturucuyu yaygınlaştırdı
    Söyle bir haber ola bilir mi ya
    Falanca karakola heronlar tarafından görülmeyen şemsiyeler , çadırlarda sızma yapıldı ulan sızma yapıldı de tamamda sızmayı nasıl yaptığını ifşa ederse o medyadan suphelenirim
    Teroriste akıl verir gibi bu neyin ozgurlugu
    Bir polis bağırır göreceksiniz devletin gücünü o an yere yatan kişiler sanki masum gibi gösterilir bir önceki anda araçtan silah çıkar onu göstermez
    Medyanın haberlerini iyi analiz edin medya suçluyu suçsuz gibi suçsuz planında suçlu gibi gösterir yalan , iftira ile karalama politikaları çabası
    Medya küçümsenmeyecek bir güçtür yahudilerin elinde olunca Adolf Hitler susturdu onları kitaplar yakıldı haklida insanların zihinlerine zehir enjekte eden bir medya , kitaplar yok edilmesi dogrudur
    Adolf Hitler haklı 1930 larin Almanya si suanın Turkiye si bir Adolf Hitler , öfke politikası şart oldu bu ülkeye

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabiki evet. Sadece bizi değil tüm dünya için böyledir. Artık savasların sadece silahla kazanılması mümkün değil. Bunu butun dünya öğrendi sadece bizim devlet öğrenemedi. Ne zaman bu dizilerde sorunlarımızı gercekçi bir sekilde işliyebiliriz ve nezaman bunların dünya çapında izlenmesini sağlayabiliriz o vakit terör biter.

1|0
    0|0
  • Televizyon ve internet dışındaki medya,
    günümüzde kitle iletişim aracı değildir.
    Kitle manipülasyon aracına dönüşmüş durumdadır.

İnterneti bunun dışında tutuyorum, çünkü;
    internette hangi içeriğe ulaşabileceğimizi, televizyon ve diğer medya ortamlarına kıyasla, kendimiz seçebiliyoruz.

Televizyon ve internet dışındaki diğer medya ortamlarında, tabiri caizse;
    önümüze ne konursa, onu yiyoruz.
    Kendi adıma; ben yemiyorum gerçi.
    5 yıldır televizyon ve gazetelerle olan bağımı kopardım.
    Manipüle olmak istemiyorum çünkü.
    Çünkü televizyon ve internet dışındaki medya;
    insanlara bunu yapıyor...
    bkz.
    http://i.hizliresim.com/5knPgD.jpg

0|0
    0|0
  • Cok eski bu. Ama cok mantikli ve dogru.

1|0
    0|0
  • Kişi İstanbula bakar Şiir okumak gelir, Kişi istanbula bakar Ulan İstanbul sen mi büyüksün ben mi annenle bir akşam yiyeceğim senin der. Yani kişinin algı yapısına ve olaylara bakış açısına göre değişir.

0|0
    0|0
    • Maalesef algılama farklılığı yaşatacak kadar donanımlı bir medya bulunmamakta...
      Zengin-fakir aşkları
      Konak dizileri
      Sürekli aile yapısı bozuk diziler
      Giyim, saç, moda konseptli programlar
      Sürekli pkkyı gösteren şehitlere 1 dk veren tüm kanallar, medyanın ne kadar tekli algı operasyonu yaptığının göstergesi... Otobüste 40 koltuk vardır ama otobüs otobüstür, tvde sihirbazdır gerçekleri yansıtmaz

• Ohhooo istersen Quantum evreninden dem vur. Tabisi klavyen özgür salla sallayabildiğin kadar ama sonra benim gibi kıl bir snoob gelir hor hakir görür paylaşımı o da olağan netice de benim klavye de özgür.

• Ha ha bundan sonra klavye değil ağzım ile yazıyım peki...

• kandırıyorlar milleti zaten herkes gerçekleri bilmiyor.

1|0
    0|0
  • Dizilerle ve filmle uyutulmaktan öte yalan yanlış haberlerle medya toplumu bir şekle sokmaya çalışıyor o dahada kötü

0|0
    0|0
  • Hiç birini izlemediğim için konuya uzağım.

0|0
    0|0
  • aynen kaltılıyorum medya da olana biten gercek dışıı televizyon ise boş iş ama bakıyoruzz işte nedense

0|0
    0|0
  • Televizyondaki haberlere hiçbirşey şekilde güvenmiyorum, inanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...