Korku filmi önerinn?

Ya izledikten sonra bir hafta boyunca yolda yürürken on defa arkama bakmama, evde yalnız kaldığımda her çıtırtıda bildiğim tüm duaları okumama neden olucak bir film önerseniz ne iyi olur 😃

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Korku seansı (yaşanmış bir olay diyorlar)
    13 hayalet (bu filmi başka yerde bulamazsın en güzel hayalet filmidir ilk bunu izle yorum bekliyorum hatta senden asla pişman olmazsin)
    Orphan (az gerilime kaçıyor ama korkutucu olmasa da bazı kişilere korku gözüyle bakabilirsin hani küçük şeytan deriz ya onlara)
    Testere serisi (biliyorsundur oyunlu bir filmdir)
    Aklıma gelirse yazarım.

1|0
    0|0
    • İnsidious 1 ve 2 . sanırım 3 de o da bu sene çıktı (konusu ise Astral seyahat ile ilgili )

Erkekler Ne Diyor 19

• Paranormal activity

1|0
    0|0
  • Eğer dini filmlerden gerçekten korkuyorsa Dabbe serileri ; Yabancı istiyorsan Korku Seansı ve Ruhlar Bölgesi. Senin istediğin türlerden. Bana kalırsa sende olmasını istediğin şeyleri sağlayacak en doğru film PARANORMAL ACTİVİTY...

1|0
    0|0
  • GÖRSEL YARAR MI KORKU GARANTİ :))

1|0
    0|0
  • 30 gun gece

1|0
    0|0
  • Youtube ye Kabir AZabı Yaz.. Her dakikası son nefesinmiş gibi yaşar Hayatın Boyunca film Arama Derdinde ortadan kalkmış Olur..

0|0
    0|0
  • The Conjuring

0|1
    0|0
  • BU nasıl bir fantazi la neyse The Lost Samaritan (korkunç takip) diye bir filim veya eskilerden Pulse var ama izlemeden önce altını bezle aynı zamanda dSA:fsJ :D

0|0
    0|0
  • öyle bir film yok

0|0
    0|2
  • Rose Red Konağı biraz eskidir ama iyidir.

1|0
    0|0
  • Ks nin cinsel yasamina bak

0|0
    0|0
  • Halkayı izle :)

0|0
    0|0
  • Shutter

0|0
    0|0
  • Dabbe 4 cin carpmasini izkedinmi hic

0|0
    0|0
  • Sirinler

0|0
    0|1
  • the conjuring

0|0
    0|0
  • Dabbe 6 en iyi korku filmi

0|0
    0|0
  • 39. dosya

0|0
    0|0
  • semum :)

0|0
    0|0
  • meclis tv yi aç diyeceğim ama tatilde namıssızlar :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Tüm Dabbe serisi, siccin serisi, korku seansı, ruhlar bölgesi, paranormal serisi, son ayin, constantin..

Bak ben sana en korkuncu söyleyeyim. Dabbe cin çarpması gerçekten muhteşemdi. Yani hâlâ unutamam.. Onun dışında korku seansı da efsane, ruhlar bölgesi ilk filim güzel sadece diğer ikisi kötü bence, paranormal işaretliler iyiydi, son ayin de güzel, constantin farklıdır baya ama etkileyiciydir yani. Ben siccinleri seyrettim ama öyle bence pek de iyi değillerdi.. ☺:)

1|0
    0|0
  • Psikopat mısın be 😂

1|0
    0|0
  • Siccin 2

1|0
    0|0
  • Ben testereden sonra hiç izlemedim o son oldu 😕

1|0
    0|0
  • Karabüyü filmi vardi gecenlerde denk gelince baktim