Kapat

DİZİ YAZARIYIM İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIM?

Bir dizi yaziyorum yapimcidan aldigim teklif uzerine cinayet, ask, intikam olmasi lazim isin icinde mesela kizin ailesinden biri olur katili arar birine asik olur kara para ask gibi yani siz olsaniz nasil bir konu yaratirdiniz bunlarla iyi fikirlerle birebir gorusmek isterim ciddi bir sekilde begendigimi en iyi gorus sececegim zaten lutfen yardimci olunuz... saygilar

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Katili ararken polis dışı yöntemlere başvurur.
    Polislerle başı belaya girer.
    En sonunda katille tanışır ama katilin o olduğunu bilmemektedir.
    katilde öldürdüğü kişinin kızıyla tanıştığını bilmez.
    Kızla katil yakınlaşırlar ve aşık olurlar derken kız katile içini açar ve katil kızın aradığı kişinin kendisi olduğunu anlar.
    Sonra olaylar patlak verir Katil aslında kiralık katildir ona bu emir başkası tarafından verilir. Katil bunu kıza izah edemez ve bunu ondan gizler.
    Kız ise katilin haberi olmadan onun peşine düşmüştür bile.
    tüm ipuçları kızı katile yani sevgilisine çıkarır. Kız herşeyi anlar
    aah gerisini bilmiyorum uyduramadım bir şey :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen nasıl dizi yazarısın ki saçmalama bir kere altdaki yorumlara yazdıklarını gördümde daha en fazla reytingleri kimler alıyor haberin yok heralde senin kirav mevsimide neymiş kara ekmek varken reyting rekorları kırdı dizi be.. Ayrıca konu olarak illa aşk katl vs yazmak çekmek zorunda değilsiniz, tamam zor kabul ediliyor diyorsunda bu siz yazarlardan kaynaklanıyor bir yerde tıkanıyor alakasız şeylere sarıyorsunuz ya da saçma sapan şeyler oluyor diziyi takip eden sayısı azalıyor izlenmeler düşüyor vs oluşuyor siz dört dörtlük yazın dört üçlükde olur yazın biz seve seve acı çeken insanın gerçek hikayelerini izleriz... Aşağıdaki yorumdan örnek dedim acı çeken diye. Ayrıca gerçek hikayeler vardı kanıt vardı ne güzel tutuyordu gerçek yaşanmış korku şeyleri... Bizim halkımız bunları seviyor vıcık vıcık aşkı değil.. Neyse.

0|0
    0|0
    • Iste bende ondan bahsettim altta bolye diyorlar onlari izliyorlar diye kiziyorum yapimcilar ne isterse senaristler onu yazar kusura bakmayin

• Bende onu diyorum sen dört dörtlük yaz bak bakim kim beğenmiyor demek istedim

• Gercekci olun ya ne aski ya gina geldi artik mesela gecim skntisini ceken bir adamin kadinin yasantisi olsun gercek hayattan olsun pembe yazilari filmleri gormekten kusucam artik

1|1
    0|0
    • Turkiyede onlar izleniyor maalesef yapimcilar baska turlu kabul etmiyor herkes boyle diyor boyle konusuyor ama yine ortalikta izlenen en iyi dizi cilek kokusu yok efendim kiraz mevsimi

• O dizileri izleyenler zaten tobe tobe neyse sende haklisin

Erkekler Ne Diyor 4

• sana iyi bir tiretman ve iyi bir sinopsis lazım anlaşıldı..

Hocam biraz daha hollywood tarzı düşün. Bir genç var evleniyor mutluluk hayaller vesayre.. düğünün ertesi günü işinden oluyor eşinin en yakın arkadaşıyla yattığını öğreniyor ve sorunlu olan aileside ona bu başarısızlığından dolayı sırt çeviriyor. çocuk bir seyahete çıkıyor herşeyden kaçabilmek için ve uçağa atlıyor. uçak düşüyor bum ve gözünü ıssız bir adada açıyor.. Orada donanmadan atılmış eski bir yüzbaşı var bu adam kendi ülkesindeki özgürlük hareketine destek verdiği için ordan atılmış olsun diyelim buraya kadar ilgini çektiyse devam edeyim

0|0
    0|0
  • Bir yapımcı da biz bulsak keşke, elimizdekileri okutmak için.

0|0
    0|0
    • Koyuyorun onlerine gerilim cinayet ask yok bunda deyip veriyor geri elime bende cikamadim isin icinden hal boyle olunca

• flash tv mi? :D

0|0
    0|0
    • Gunesin kizlarinda yardimci senaristlik yapiyorum proje olursa kanal d de yayinlanacak

• Sayin kardesim bende uzun metraj film yaziyorum eger ciddiysen goruselim

0|0
    0|0
Yükleniyor...