İşte benim stilimdeki kızlar bu kadar parayı nasıl buluyo cidden çok merak ediyorum?

Hepsi 19 25 arasında en ucuz giyinen günlük 700 800 tl bu kadar parayı nerden buluyolar cidden çok merak ediyorum millet o parayla ev geçindiriyo bir günlük kıyafetleriyle o gün kız 200tlye terlik almış iğrenç 20000 tlye giyiniyolar nasıl buluyorlar acaba?

0|0
22|17

En İyi Erkek Görüşü

• Anne baba parası... ya da vücudunun getirisi... başka ne olabilir... hazır para... taş atıpta kolunu elini yormuyor... ya annesinin... ya da babasının... ya da kadınlık uzvunun parasıdır...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sponsorlar karşılıyor, Ayşenur benim arkadaşımdı, figuran kendisi, dizilerde ıynuyor, yırtamadı bir türlü, Resul Figen, Veylanur arkadaş grubu manken oldukları için Ayşe'ye yardımcı oluyorlardı mesala playboylarla gezdi bir ara Ayşenur, biraz illegal yollardan para anlamışsındırumarım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 1 hafta sürekli vurdursalar araba parası çıkar

2|2
    0|0
  • ya veriş alanı kuvvetli ya da babası

1|1
    0|0
    • ama yarışmadaki kızlara para veriyolar yoksa kıçlarına don alacak paraları yok fakirlerin

• Dünyanın çeşitli yerlerinde 'para' yağmur olarak yağabiliyor. Ancak yılda sadece 1 kez oluşan bu yağmurlar gerçekten çok değerli ve enderlerdir. :D :D

1|0
    0|0
  • sponsorları var evlat

1|0
    0|0
  • sponsorlu ablalar anladınız siz :) gece 1 den sonra etiler , nişantasında nezih mekanlarda 45 50 yaşında amcalarla görebilirsin bunları :)

1|0
    0|0
  • 60bin tl ye mont gördüm burbery de

2|0
    0|0
  • Kanal karsiliyor

1|0
    0|0
  • zengin zaten onlar..

0|0
    0|0
  • Biraz mantıklı düşünün. Fakirin TV'de ne işi var. Heleki böyle moda showun da. Bir de bunların sponsorları oluyor. Üzerinde elbiseyi tanıttırıyorlar.

0|0
    0|0
  • züppelik knk

0|0
    0|0
  • oraya normal insan gidemez ztn arkalarında kapı gibi adamlar varr göründüğü gibi değil o işlerrr

0|0
    0|0
  • Baska isler yapiyorlardir

0|0
    0|0
  • Babaları AKP havuzunda yüzüyordur * .

0|1
    0|2
  • tv belli bir miktar para veriyor gerisi cepten veya sponsorlardan

1|0
    0|0
  • Gicik oluyorum onalara ya dunmu ne denk geldm nurella diyordu ustundekiler cok ucuz yanindakide ekonomik diyor ivana ucuz ne demek yaa gunluk 300 lira kiyafete harciyo kadin ivana ekonomik diye duzeltmeye claisiyo o hala ucuz ucuz bir baktm diger kadin 2000 lira ustundekiler ayda 300 400 lira bulamayan var

1|0
    0|0
    • Arkalarindada koca tv8 var tabi acun medya unutmmaak gerek :D

• Onu bende merak ediyorum. aklıma kötü kötü şeyler gelmiyor desem yalan olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Heheh o terligi bende gordum ve cok çirkindi o insanlar zaten zengin insanlar ya ayriyetten sponsorları var

1|0
    0|0
  • knk bir miktar veriyolarmış haftalık

1|1
    0|0
  • Belirli bir miktar para veriyor kanal onlara

1|0
    0|0
  • Aynen bende merak ediyorum verin o parayı bir fakire 1 ay insan gibi yaşasın GÜNAH ya GÜNAH 😡😡😡hayatları boyunca eşek gibi çalışıp çocuk okutmaya çalışan insanlar var

1|0
    0|0
  • Her gün onlara para veriyorlar diye biliyorum

1|0
    0|0
  • bir de giydikleri güzel olsa

1|0
    0|0
  • Kanal bir miktarini karsiliyor. Sponsor olayida var. Ama cidden abartiyorlar bazen ya.

1|0
    0|0
  • Onlara haftalık para veriyorlar diye duydum

1|0
    0|0
  • Aynen ya bende çok merak ediyorum valla. Madem o kadar paraları var o zaman yarışmaya katılmalarına hiç gerek yok bence. Ama bir ara Kemal Doğulu demişti onlara haftalik giysi için para veriyolar mış galiba kiralıyolar belkide

0|0
    0|0
  • aynen yahu hepsi kaşar demekki hele ayşenur...

0|0
    0|0
  • sponsor ları var bebeğim..

1|0
    0|0
  • Asıl soru o kadar paraya o kadar kötü giyinmeyi nasıl başarıyorlar -,- Bana ver 100 lirayı çok daha iyi giyinirim.

0|0
    0|0
  • Oradakilerin çoğu zaten bir iş adamının gelini, manken, pek tanınmamış oyuncu, bir yapımcının kardeşi falan. Sıradan, halktan kişiler değil yani.

0|0
    0|0
  • Para b*k herkeste * bir bizi bulmadi

0|0
    0|0
  • Bütçe veriyorlar :/

0|0
    0|0
  • Ogrendin mi nasilmis banada yaz

0|0
    0|0
  • Sende katil bakalim nasilmis anlatirsin.

0|0
    0|0
  • Yarışma para veriyor program başı

0|0
    0|0
  • Kanaldan para aliyorlar

1|0
    0|0
  • Onlar veriyor parayı

1|0
    0|0
  • Tv8 her hafta onlara alışveriş için 10000 e yakın para veriyor