En son hangi filmi izlediniz ve güzel miydi?

Konusunu da özet gecebilir misiniz bir kac satirla lütfen?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• ruhlar bölgesi 2'yi izledim. konusu da beyle;
    Lambert ailesi, çocuklarını esir alan şeytan ve ruhlardan kurtulmayı başardıktan sonra çareyi bulundukları yeri terk edip, oğulları Dalton'ı büyükannesi Lorraine'in yanına götürmekte bulurlar. Böylece hepsi güvende olacak ve yeni bir sayfa açacaklardır. Ancak yakalarına yapışan lanet burada da peşlerini bırakmaya niyetli değildir. Bu kez baba Josh'a musallat olan kötü ruhları yetenekleri sayesinde önceden hisseden küçük Dalton, elinden geleni yapar; ancak Josh günbegün bu belaya karşı daha savunmasız hale gelmektedir. Diğer aile üyeleri de Josh'a yardım etmeye çalıştıkça işler daha da karışık bir hal almaya başlar. Bir süre sonraysa ruhlar ve kendi dünyaları arasındaki bağlantının sırları yavaş yavaş açığa çıkar...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir küçük eylül meselesini önerebilirim. gilm küçük bir sahil kasabasında geçiyo. iki ana karakter var biri hayatını karikatür çizerek geçinen asosyal tekin diğeri ise güzel mi güzel hayat dolu eylül. ikisinin arasında geçen aşkı anlatıyor. geçek çok duygusal bir film kesinlikle izlemelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Çok film izlerim ama geçenlerde arşivimde atladığım bir filme denk geldim " Suretler " adında. Çok güzel bir kurgu filmiydi, İnsanların normal hayattaki tehlikelere karşı geliştirdiği bir teknoloji ile, kendilerinin bir suretini ( birebir tamamen kopyalarını ) evlerinde makineye bağlı uyurken dışarıda yönetebildiği sürükleyici bir filmdi.

0|0
    0|0
  • judge idare eder

0|0
    0|0
  • Dün yine Buz Devri 4'ü izledim, yine keyif aldım.

0|0
    0|0
  • En son , kill the irishman'i izledim oldukça iyiydi

bkz trailer ; https://www.youtube.com/watch?v=x2zN53Vwnz0

0|0
    0|0
  • The maze güzel bir yabancı film kovalamacalı heyecanlı bir film izle bence

0|0
    0|0
  • en son x-men 6 yı izledim güzeldi seriyi bitirdim böylece 7. nin çıkmasını bekliyorum izlicek film kalmadı bugün çocuk gibi oturup shrek izlicem :D

0|0
    0|0
  • Yenilmezler 2 Ultron çağını izledim. Konusu belli işte super kahramanlar falan filan :)

0|0
    0|0
  • Kelebeğin Rüyası
    Konusu anlatmıcam kendın ızle kuvanç oynuyo felan işte güzel film az kalsın oscar alıcaktı

0|0
    0|0
  • şuanda san adreas fayını izliyorum :)

0|0
    0|0
  • hachikoyu izledim harika bir filmdi insanlar köpek kadar sadık olamıyormuş dedim izledikten sonra

0|0
    0|0
  • Aynı Yıldızın Altında "D

0|0
    0|0
  • Sığınak'ı izledim. Güzeldi

0|0
    0|0
  • papilion u izledim harikaydı.

0|0
    0|0
  • Pixels filmi sinemalarda gayet harika bir film tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Saksı olmanın faydaları
    Gayet güzel bir gençlik filmi
    Dram ve romantik komedi
    Öneririm.

0|0
    0|0
  • Lazarus etkisi olu birini deneyle felan diriltiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kelebek diye çok eski bir film izledim.
    Daha önce küçük bir suçtan hüküm giyen ‘Kelebek’ lakaplı Henri Charriére, haksız yere cinayet suçuyla suçlanmaktadır. Masumiyetini kanıtlayamayan Kelebek, Fransa’nın kötü ünüyle tanınmış Şeytan Adası’ndaki yüksek güvenlikli hapishaneye gönderilir. Bu hapishane mahkumlara uyguladığı insanlık dışı muamelerle ünlüdü

0|0
    0|0
  • Göçebe
    Az önce izledim. Film başlar başlamaz konuşmalar ilgimi çekti ve bayağı sürükleyiciydi. Odaklandım yani başından.
    Film bilim kurgu filmi. Konusunu söylemek istemiyorum. Vaktin olunca izlemeni istiyorum. Hani derler ya burada film önerin diye, görüşte de yazarlar falanca filmi izle pişman olmazsın..
    Geç onları. Asıl bu filmde pişman olmıycaksın.

0|0
    0|0
  • yarım saat önce beastly (sevimsiz) filmini izledim guzeldi :D

0|0
    0|0
  • 13 Günah. En masum insanın bile psikopatlaşabilir oluşuyla ilgiliydi ^^ Beğendim ben

0|0
    0|0
  • Adam kadini dovuyo kadin siginma evine gidiyo sonra ordaki kadinlarla dayanisma yaparak feminizmi ortaya cikariyolardi

0|0
    0|0
  • 39. dosya gizemli degisik bir filmdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...