Miley Cyrus hakkında ne düşünüyorsunuz?

VMA töreni'nde resmen çıplak gelmişti skandallar, çırılçıplak pozlar vs. Ben eskiden sevimli bulurdum ama artık iğrenmeye başladım. Sizce?

0|0
32|27

En İyi Erkek Görüşü

• Dunyadaki son kadin olsa dahi dokunmam o derece tiksinc

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadın önceden de birçok kere çıplak çıkmış biri yani. Ben başından beri fazla itici buluyorum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• tam bir horospu

6|1
    0|0
  • Hayran kitlesi ortalama 12-14 yaş arası olan bir kızın bu kadar çıplaklığı benimsemesi ve hayranlarına kötü örnek olması kötü.

Hiç sevmiyorum.

3|0
    0|0
  • yapımcının istediği tarz o miley in değil.

1|0
    2|0
  • Paranın sınırsız olması sebebiyle bizim hayalini kurduğumuz her şeyi yapmış ve bence artık mutluluğu başka yerlerde aramaya başlamış başka açıklaması olamaz. :)

2|0
    0|0
  • lezbiyen. ayrica sesi igrenç

2|1
    0|0
  • Şarkılar güzel, ben şahsen Miley Cyrusu seviyorum :)

0|0
    2|0
  • para insanı değiştirir diye boşuna demiyorlar. hele ki çok paragöz ise zaten çıplakta gider üstüne bişeyde giymez. justin bieber'de parayı bulup götü kaldıranlardan. oda aynı b*k oda birşey değişmiyor yani delikanlı gibi parası olupda kişiliğini bozmayan çok az.

1|0
    0|0
  • İyice bozuttu.

1|0
    0|0
  • İllü onu bu hale getirdi.

0|0
    1|0
  • Popülerlik düşünce kalitelisizlikle arttırmaya çalışanlardan

1|0
    0|0
  • Doo it klibini izle birde iğrenç bir kız. Lösemi hastası hayranına destek olmak için saçını kesmiş tamam ne güzel ancak o destek olduğu zavallı çocuğa cinsellik satığıda bir gerçek...

1|0
    0|0
  • Beğenmeyenler görse salyası akar.

0|0
    3|1
  • Sanki biraz daha kapansa cennete mi gidecek

1|0
    0|0
  • çok değişti çok

2|0
    0|0
  • Aynen :/

1|0
    0|0
  • Küçükken severdim

1|0
    0|0
  • Ergen modundan cikamamis kendini seksi sanan bir espirisi olmayan ablamiz.

1|0
    0|0
  • Profilimden de anlaşıldığı gibi bayılıyorum kendisine. Bana iğrenç gelmiyor. Özgür ruhlu biri olduğunu düşünüyorum hoşuma gidiyor aşığım kendilerine.

0|0
    1|0
  • Çok tatlı:)

0|0
    2|0
  • fazlasıyla itici.

1|0
    0|0
  • Eskiden iyiydide kendini baya kaptirdi simdi hic begenmiyorum

1|0
    0|0
  • dili çok hoş

0|0
    1|0
  • Çok orusp bir kız kendisi.

1|0
    0|0
  • Bayılıyorum sjsjsjsj

0|0
    2|0
  • öyle olmanı ve bizede göstermeni umuyorum

0|0
    2|1
  • Diğer kızlardan bir farkı olduğunu sanmıyorum kız değilmisiniz hepiniz aynısınız! :))

0|0
    3|0
    • benim için önemli olan ne yaptığı değil kadınların zihniyetidir o da şu ki; çıplaklık ve yarı çıplaklıkla erkekleri etkileme taktiği, bunu neredeyse bütün kızlar yapıyor kimin ne kadar soyunduğu değil, zihniyetiniz tiksinç!

• Biri canını acıtmış senin belli kuyruk acın var. O zaman git eşcinsel ol salak.

• yolda açık saçık giyinen giyim ahlakı almayan bütün kızlar canımı acıtıyor evet.

Kızlar Ne Diyor 31

• 2|0
    0|0
    • Dilini çıkararak ne yapmaya çalışıyor anlamak zor. Ergenin önde gideni.

• Kaşar

4|2
    0|0
  • Ben yabancılar hakkında bilgi sahibi değilim yanı takip etmem magazini.

1|0
    0|0
  • Hannah montana olarak kalmalıydı. Güzel şarkı yapsa bile artık kişiliğinden dolayı o şarkıyı dinlemek istemiyorum.

2|0
    0|0
  • türkiyenin ayşenur balcısı berbat

1|1
    0|0
  • bu kızda bir iticilik var diyordum hep çıkardı şeyini

2|0
    0|0
  • vücudunu kullanmaya çalışıyo

2|0
    0|0
  • Para iste. Gorunce g*tü kalkan insanlardan. Ne bekleyebilirsin ki? Hanna Montanna dizisinde cok daha iyiydi

2|0
    0|0
  • Pejmürde kılıklı.

1|0
    0|0
  • hiç sevmiyorum o pisliği

1|0
    0|0
  • göz boyamak için. önce hanım hanımcık örnek idol olarak gösteriliyor sonra basıyorlar illuminati damgasını. mileyin bir suçu yok, işlevler gereği böyle.

1|0
    0|0
  • Ergen ve dikkat çekmeye çalışan bir mal.

1|0
    0|0
  • Yoldan çıkmış.

1|0
    0|0
  • Çok basitleşti

1|0
    0|0
  • Saçma sapan biri😏

2|0
    0|0
  • Bence * resmen.

1|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı :/

1|0
    0|0
  • Eskiden iyidi şimdi bozdu

1|0
    0|0
  • İlluminati ye bağlı kaldığından belkide zorunlu olduğu için öyle giyinmek zorunda.

1|0
    1|0
  • Miley kadar samimi bir ünlü var mı Allah aşkına ya? Çok samimi bir kız. Götünü ıssırmak istiyorum valla :D

0|0
    1|0
  • kaşarr

1|0
    0|0
  • Kamera flashları ve gözlerin kendisinde olmasını isteyen tırlak bir kadın diye biliyorum... :D

1|0
    0|0
  • salak o

2|0
    0|0
  • Cok kendini kaybetmiş birisi

2|0
    0|0
  • Tarz bir insan

0|0
    4|2
  • Ciplakligindan utanmiyormus...

1|0
    0|0
  • önceden daha güzel geliyodu bana

1|0
    0|0
  • Seksi bence ayrica isinide biliyor

0|0
    2|1
    • Seksi mi? Ciddi misin sen? Resmen ucuz, teşhirci bir insan. Daha kıllarını almaya üşenen birinden bahsediyoruz lütfen. İnstagram'daki pozlarını görmen lazım. Seksi birini görmek istiyorsan Angelina Jolie, Monica Belluci gibi kişilere bakmanı öneririm. Bu kızın vücut hatları dümdüz.

• başında ana yok baba yok evlat napsın kim ne derse ona inanıo. saçın şöle iyi olur dilin şöle güzel olur bilmem ne. yazık yani aslında acınacak durumda. bunu özgürlük diye nitelendirenlerinde psikolojisini test etmek gerek. özgürlük çıplak dolaşıp dil çıkarmak değil. hatta amerikalı eski ünlü bir kadın yıldız bile miley i uyarmıştı daha küçüksün kimseye inanma şöle iyisin böle güzelsin diyenlere kanma demişti. yazık yani gerçekten

0|0
    0|0
  • yerim onu ben çok tatlıydı, ayrıca nerdeyse çıplak dediğini herkes giyiyor abartmayın * kız ne yapsa bir eleştiri bir mallık. susun güzel işte

1|0
    2|0
    • Yaşının küçük olduğu nasıl da belli oluyor.

• 19 yaşındayım o kadının özgür olması, istediğini yapabilmesi hoşuma gidiyor ne var bunda? şarkılarını da beğeniyorum. Şuanki hali bana daha doğal geliyor. Eğer farklı görüşlere kapalıysan bu soru niye?

• Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...