Her İzlediğim'de Hüngür Hüngür Ağlıyorum Kızlar Sizde İzliyormusunuz?

Kırgın çiçekler dizisi çok iyi değilmi sizcedee yaa :( :(

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Dün ilk defa izledim normalde asla tv bakmam ama çok hoş bir dizi bundan sonra bakcagımdan eminim

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Daha önemli ağlanacak şeyler yok mu arkadaşım?
    Amerikanın ünlü yatırım bankası J. P Morgan tarafından bize satılmış SEÇSİS sistemiyle yapılacak bir seçim var.
    Seçimden sonraki gündem açık:
    ‘Yeni’ bir ‘federasyon’ Anayasası.
    Suriye’den patlayacak kaosun İran ve Türkiye’ye sıçratılması…
    Diyarbakır başkentli Kuzey Kürdistan belediyelerinin özerklik ilanı.
    Üniter devlete son noktanın konulması!
    Fırat ve Dicle başta olmak üzere akarsuların kontrolünün, petrol, altın, gümüş, bor ve diğer madenlerin küresel şirketlerin denetimine geçmesi…
    Doğuda Rusya kimler ile anlaşma yaptı? Uçaklar üslerimizden Işid'i mi vuruyor? Ülkemizin bekası...
    www.kizlarsoruyor.com/.../a39268-kuresellesmek-istiyoruz bu kadar olayın sebebi nedir? Gel konuşalım. Kırgın Çiçekler bitmez... Dizi ile uyumayalım.

0|0
    0|0
    • Türkiye geneli böyle değil mi? Dizilere tv programlarına kafalarını gömmediler mi? 3 5 dk konuşur memleketi kurtarır ülkeyi kurar sonra şşşt reklam bitti susun dizi başlıyor.

• Taşı sana atmıyorum Türkiye geneli yazdım sadece arkadaş bir şeye değinmiş haklı buldum ve genel sorun olduğunu belirttim işte birde sadece haberler olarak bakmakta saçma değil mi?

• Haberler ile baksam yukardaki şablonu çıkartmazdım değil mi? Malum şablon haberlerde anlatılmıyorda :) Aşırı bilgiç ve haklı gözükmek için mi bunlar, tamam birşeylerden haberdar olmanız çok güzelde ucu olmayan şekilde neden yersiz eleştiriyorsunuz, haberler gerçekleri yansıtır demedim zaten...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Başlayayım

0|0
    1|0
  • Dün müydü bölümü ya kaçırdım bak. Rastladıkça bakıyorum işte

0|0
    1|0
  • aynen bende çok severim o diziyi ya

0|0
    1|0