Eskiden beğenmeyip şu an beğendiğiniz oyuncu veya şarkıcı var mı?

Zamanla tarzlarımız mı değişiyor yoksa onlar mı daha iyi olmaya başlıyor bilemiyorum.

Eskiden duyduğumda televizyon veya radyoyu değiştirdiğim insanların bazı şarkılarını özellikle açar dinler oldum.

Sizin de böyle oluyor mu? Hangi oyuncu veya şarkıcı?

0|0
26|16

En İyi Kız Görüşü

• Cansu Dere.

Yani eskiden sıska, kara kuru, soğuk bir şey olarak görürken şimdi Türkiye'deki 'EN' olarak görüyorum. Cansu Dere'ye bakıp kadın tanımı yapabiliriz, evet.

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• http://m.youtube.com/watch?v=f19041vCtFM

Hayko Cepkin. Bu adama ön yargım vardı. Lakin şu an beğeniyorum.

Bu şarkıda benden KS halkına gelsin 👍👈👏

1|1
    0|0
  • Kenan imirzali onceden cok itici geliyordu simdi asigimmmmm 😍

0|1
    0|0
  • Mustafa ceceli cok aglak gelirdi onceleri ama simdi tam damarimdan giriyor sanki yani sesine aşığım :)

1|0
    0|0
  • Demet Akalın :)

0|1
    0|0
  • Beren Saat fanıydım, hdp'ye oy vermiş, nefret ediyorum...
    Özgü Namal'ı severim, kişisel hayatı karışık, kendine yakıştırmıyorum.

0|0
    1|0
    • Özgü namalın neyi karışık ben görmüyorum söyle bende tiksineyim

• Özgü Namal'ı sevdiğimi söyledim, tiksiniyorum demedim, gereksiz , saçma ve önyargılı polemiklere giremem, söylemediğim bir şeyi bana biçiyorsunuz... Bu nasıl bir iletişim yoksunluğu...

• Rihanna nın eski haline bak bir de şimdiki hallerine bak. Aynı şekilde Kim Kardashian falan da aynı

0|0
    0|0
  • yok hala sevmediklerimi sevmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum. Yok heralde. Ben ilk izlenime çok önem veririm ondan heralde. Yani fikrimin değiştiği vardır belki ama şu an aklıma gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Öyle yok heralde aklıma gelmedi.

0|0
    0|0
  • Kıvanç tatlıtuğu hiç beğenmezdim gümüşte aşkı memnuda falan ciddi iğrenç geliyordu snra bir kas yaptı adam gerçekten beğenmediğim adam için şimdi gideri var diyorum

0|0
    0|0
  • Emel Müftüoğlu'nu pek sevmezdim, şimdi taktım şarkılarına. Her gün dinliyorum falan.

0|1
    0|0
  • sezen aksuyu insanlar kahrindan ölsün diye çabalıyor görüyordum ama şimdi bu eziyet bana keyif veriyor

0|0
    0|0
  • Gülşen beğenmezdim şarkılarını. bir ara çok saçma şarkıları vardı

0|0
    0|0
    • İlk çıktığı zamanlar iyiydi, sonradan saçmaladı biraz ve bu aralar eski güzel tadı tekrar vermeye başladı

• Aynen öyle 😊 kara böcükler diye saçma bir şarkısı var mesela 😑

• Tarkan yaşlandıkça yakışıklı olumus Kıvanç Tatlıtuğ da öyle çoğu erkek yaşı ilerledikçe daha yakışıklı oluyor

0|0
    0|0
  • Zevklerim değişmez öyle sürekli. O nedenle eskiden sevmeyip şimdi sevdiğim biri yok 😊

0|0
    0|0
  • Dogukan Manco yu hic sevmezdim kisiligi fikrimi degistirdi

0|0
    0|0
  • Demi Lovato'yu sevmezdim şu an seviyorum. One Direction hayranıydım şu an sevmiyorum :D

0|0
    0|0
  • müslüm gürses, ahmet kaya ve mabel matiz

0|0
    0|0
  • Adam Lambert. Eskiden pek beğenmezdim, şimdi cehennem kadar seksi biri oldu.

0|0
    0|0
  • Hayır yok😒

0|0
    0|0
  • Barış Arduç. Normalde televizyonda bir erkek görüp bu kadar beğenmem ama adam cidden çok hoş

0|0
    0|0
  • Ziynet Sali.. sadece sesini kullanmayi ogrendi bence

0|0
    0|0
  • Mabel Matiz hiç sevmezdim bir anda sevmeye başladım nasıl oldu ben bile anlamadım😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Evet var eskideb gicik oldugum oynadigu hic bir filme bakmadigim bir adam vardi. Simdi surriyelilere yardim edip sosyal medyada kendi gibi halktan para kazanan artisler unlulerden para toplayip yardim ettigini gordukden sonra her filmine bakma karari aldin ve sempatik biri olarrak geldi bir an gozume

0|1
    0|0
    • Til schweiger adama medyadan cok tepki gelmesine ragmen hala multecilere yardim destek eden tek unlu alman oyuncu. Keske herkez onu ornek alsa

• Mabel matiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Eskiden burcu güneşi hiç dinlemezdim şimdi hayranıyım :)
    Oyuncu olarak da serenay sarıkyayı ilk adanalıda hiç sevmedim ama sonradan oyunculuğu iyi ama dizileri bana göre değil tabi :)

0|1
    0|0
  • önceden irem dericinin şarkılarını sevmezdim ama şimdi dinlerim

0|1
    0|0
  • Evet irem derici... Ergenlerin dinlediğini gördüm.. Ve zavallı midem buna daha fazla dayanamadı ve kustum.. Gidip kitaplığımdan irem dericiyi deri fabrikasına fason sigortsız az maaşlı işçi çıkarır gibi çıkardım listemden

0|1
    0|0
  • Model :D şimdi hastasıyız dedeeeeeee

0|1
    0|0
  • Kıvanç Tatlıtuğ
    Mabel Matiz

0|1
    0|0
  • Hayko cepkin

1|1
    0|0
  • mahsun kirmizigul

0|1
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • murat boz'u sevmezdim ama iyi bir kişiliği varmış adamın.

0|0
    0|0
  • Caner erkini dovmustuk eskiden 😀

0|0
    0|0
  • Kıvanç oyuncu yonun gelistirdi baya

0|0
    0|0
  • Sinan Engin Net :D

0|0
    0|0
  • Cem Adrian