Sitede yarışmalar gibi herhangi bir TV programına katılmış olan var mı?

Malum artık TV'lerde pek çok yarışma var ve pek çok kişi büyük hayallerle katılıyor. Ben de merak ettim acaba sitede yarışmalara katılmış olan var mı diye. Katıldıysanız nasıl bir deneyimdi?

1|1
84|64

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir şeyi kalmayan, ekonomisi berbat ülkeler yarışmalara katılır.. Parçalanan ülkelerde örneklerini görürüz. Malum geçim sıkıntısı yaşayan bir kadın sabahtan geceye beş program gezip 20 liradan 100 lira kazansa, insanların karnı doyar...
    Hele bir de ajans oyuncuları vardır, stün hünerleri ile sözde evli ya da nişanlı kişiler bunlar 40 dkk 30 bin indirir ceplarine... Halk iç çeker...
    www.kizlarsoruyor.com/.../a39268-kuresellesmek-istiyoruz,işte o TV sahipleri ve amaçları, çok ciddi bencedir, ülke refahı için okunmalı.

8|6
    8|5
    • ekonomisi berbat ülkeler yarişmalara katilir
      :d :d anlaşilan rusya abd gibi ülkelerin bile ekonomisi berbat resmen saçmalamişsin farkinda değilsin

• @yenibirnick benim tanıdığım yaşlı nüfus sadece siyaset ve haber izlerdi.

ne ara bugün ne giyseme döndüler

benim bildiğim ergenlerin programları bunlar.

• @Apocaliptik evlendirme programlarindan bahsettim gelecek şekilleniyor önceden haber programlari olurdu şimdi alternatifler var geçmişe bağli yaşanilmaz ergenlerin de bir şey izlemesi gerekir popüler kütlürle şekillenir insan isteyen ister istemeyen izlemez ve bu kimseyi ilgilendirmez

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden Bloomberg HT'de yayınlanan Kelime Oyununa katıldım. Gün birincisi olup ama hafta finaline gittim.
    Çok garip bir deneyimdi. Canlı yayın olduğu için nasıl davranacağımdan emin değildim. Daha önce benimle röportaj yapıp televizyonda yayınlayan olmuştu ama orada hem konuya hakimdim hemde altı üstü sohbet. Bu ise bir yarışma.
    Çok eğlendim çünkü kendimi kasmadım. Ali İhsan Varol tam benim kafa yapımda. Normal görünen zırtapozlardan :D
    Bir daha yapar mıyım. Belki. Neden olmasın.

27|9
    1|3
    • Çok güzel bir deneyim olmuş. Ali İhsan Varol ile tanışmak isterdim ben de.

• @Nyhuf
      Teşekkür ederim.
      Bir daha televizyon istemiyorum :)

• Hahaha haklısın abi :D

Kızlar Ne Diyor 83

• Baris manco ile adam olacak cocuga katilmistim cocukken. Adam olabildim mi? Belki. Hala eksiklerim var

1|1
    0|0
    • Barış Manço ile yüzyüze tanışabilmiş bence şanslı ender insanlardansın. :)

• Ama bu soruyu ben soracaktım :(

1|1
    0|0
  • Bir deneyimim yok, katılmadım

0|1
    0|0
  • Hiç olmadı

0|1
    0|1
  • Azerbaycanda politikayla ilgili bir programa katilmistim bir keresinde :) Ama televizyonla ilgili hic bir seyi sevmem :)

2|2
    3|1
  • hiç katılmadım ama survivor gibi ekstrem yarışmalara katılmak isterdim eskiden fear factor vardı ordakilere de çok özenirdim :D

2|1
    0|0
  • var hatta baya baya görünüyorum ama yarışma değil program :D figüranlık gibi bişey :D

0|1
    0|0
  • Yok ama istedim katılmak.

0|1
    0|2
  • Yok ya rezil oluyor millet :D

1|1
    0|0
  • Katılmadım ama kim milyoner olmak istere katılmayı düşünüyorum

1|1
    0|1
  • İlk başladığı zaman ütopyaya başvurdum 2 kere aradılar bir türlü mülakata gidemedim. Sonradan iyiki gitmemişim dedim :) kim milyoner olmak istere başvurdum 1 buçuk sene oldu hala bekliyorum 😄

1|1
    0|0
  • Hiçbirine katılmadım. Sadece Ks yapsa katılırım 😝

0|1
    0|0
  • Hayır katılmadım.

0|1
    1|0
  • Survivora katılmayı düşünüyorum 😄

0|1
    0|0
  • Ben başvuruda bulundum kım mılyoner olma ıstere aradılarda benı ama gıdemedım 3 sefer aradılar para yokdu kalacak yer yokdu adama dedım kalacak yer para yok dıye onu dıyınce daha aramadılar

0|1
    0|0
  • Hiç katılmadım :/

0|1
    0|0
  • Kim milyoner olmak ister e başvurdum hala bekliyorum. )

1|1
    0|0
  • Ben katılmadım da buradan biri ninja warrior yarışmasına katılmıştı 😄😄 》》@ZeBrandon

1|1
    0|0
  • Katılmadım

1|1
    0|0
  • 2 sene önce burada Niki sonprens olan bir abazan abimiz Esra Erol evlendir beni programına katılıp bir kadına şiirler okumuş komplimanlar yapmıştı. Ahaha sitede bayağı lafını etmiştik o dönem 😂😂

0|1
    0|0
  • Bu gidişle Bu tarz benime katılacam :D Ne kadar salakça giyinen kızlar var vallaha izledikçe çıldırasım geliyor

0|1
    0|0
  • katılmadım hiç

0|1
    0|0
  • hayır katılmadım hiç

0|1
    0|0
  • Yarışmalar çok hojdir ama benenah

1|1
    0|0
  • Haha Hayır

0|1
    0|0
  • Hayır katılmadım

0|1
    0|0
  • Katılmadım katılmamda.

0|1
    0|0
  • Katılmadım ☺

0|1
    0|0
  • beni kim milyoner olmak istere çağırmışlar dı son gün gidemedim :/

0|1
    1|0
  • daha kısmet olmadı ya

0|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    53

Erkekler Ne Diyor 63

• Acaba var mı bende merak ettim 😀ben bilmem eşim bilir e katılcaktım ben ama eşim olmadığını farkettim

29|6
    0|1
  • Yarışma için başvuru yapsak bizim şansımıza o sene yarışmayı kaldırırlar
    öyle de bir şans var işte :)

3|1
    0|0
  • Ütopya için 3 defa çağırdılar gitmedim.

4|2
    0|2
  • 14. yaşımdayken Uluslarası siber saldırı yarışması düzenlenmişti her ülkenin 3 timi tarafından, bende temsil edenlerden ve en küçüklerindendim, iyi iş çıkarmıştık ama Abd timleri kazanmıştı o ayrı bişi. "Yarışma yasal değildi o yüzden bilmediğiniz normaldir" :)

3|1
    0|1
  • İlerdee

0|1
    0|0
  • aslında bir ara katılmayı düşündüm kim milyoner olmak istiyora
    elemeleri varmış
    sonrada zaman uygun olmayınca.. olmadı

0|1
    1|1
  • Yarışma tecrübem hiç olmadı bugüne kadar. :):

1|1
    0|0
  • 1991-1992 ogretim yilinda, TRT'nin ilkokullararasi bilgi yarismasina katilmistim ama o kasedi bir turlu alamadim. Zamaninda TRT'den email yoluyla talep ettigimde, 100 dolar + KDV karsiliginda alabilecegimi soylemislerdi.

1|1
    0|0
  • Dost Tv de serkan aktaş ve fatih yağcı ile bir bölüm sohbet dersi vermiştik :)

3|1
    0|0
  • yok katılmadım

0|2
    0|1
  • Hayır katılmadım.

0|1
    0|1
  • ben sevmiyolar hiç bu konuda :D
    almıyorlar :D

0|1
    0|0
  • En fazla kaşıkta yumurta götürme yarışmasına katılmışlıgım var :))

0|1
    0|0
  • Eyvah düşüyorum ve ütopyadan aradılar. Her ikisindede müsait olamadım, kısmet değilmiş.

0|1
    0|0
  • kim milyoner olmak ister ( kim 500 milyar ister)' katılmak en büyük hayalimdi; çocukluğumdan beri takip ederdim yarışmayı; velasım kelam ben başvurdum; kenan abi kaza geçirdi o günden beri de izlemiyorum...

0|1
    1|0
    • Aynen Kenan Işık olmayınca o yarışmayı gördüğümde benim de içim burkuluyor. :(

• izleyici olarak sayılıyo mu? 3 Adam ve Beyaz Show'a gittim

1|1
    0|0
  • 2 sene önce megmet ali erbilin eyvah düşüyorum programına katıldum. birde kimliyoner olmak istere başvuru gapmıştım bir kere ama kabul olmadı

0|1
    1|0
  • Ben herhangi bir yarışma programına katılmadım.

0|1
    0|1
  • Ben de düşündüm bu soruyu bak

0|1
    0|1
    • Dün Rising Star izlerken aklıma geldi, dedim kesin birileri katılmıştır.

• kanal d de bir bilmecem var a katıılmıştım, sonrasında da çocuk klübü dergisinin reklamında oynadım :)

0|1
    0|0
  • küçükken katıldığım çocuk yarışması programı sayılır mı?

0|1
    0|0
  • O ses türkiyeye katılcaktım nasip olmadı , rising all stara başvurcam ama İstanbul bana uzak ondan yoksa büyük ihtimalle kazanırım sesim güzel 3 senedir nefes kalmadı çalışmaktan yani lafın kısası hiç bir şey emek çekilmeden olmuyo :p

0|1
    0|0
    • Başarılar. Eğer katılırsan ve haber verirsen dinlemek ve desteklemek isterim.

• Saol abi okuyamadım ama gayet gösteriyorum hayatta tutunmaya çalışıyorum kaderde kısmetse olur inşallah ..

• hayır

0|1
    0|0
  • "Çocukken Barış Manço ile 7'den 77'ye katıldım" demeyi isterdim ama maalesef böyle bir şey olmadı :)

0|1
    0|1
  • Yarışma dedin de eskiden yarışmalar oluyordu

0|1
    0|0
  • @ZeBrandon vardı Ninja warriorda gördük kendisini ^_^

0|1
    0|0
  • Katilmadim

0|1
    0|1
  • Ben bir kere o ses türkiyeye başvurdum ama geri dönülmedi :)
    İnsan bir sesi falan nasıl diye merak eder yahu :D

0|1
    0|0
  • Yok yav form doldurdum ama cagırmadılar :D

0|1
    0|0
  • Röportaj şeklinde birşeye katılmıştım.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    33
Yükleniyor...