Resmi törenlerde konuşanların ses tonuna, konuşma tarzını beğenenler var mı?

Ben çok beğeniyorum. Mesela dün Trt de törenleri izledim. Seslendiren , sunum yapanların ses tonu o kadar büyüleyiciydi ki kanıma işledi resmen. Tüylerim diken diken oldu. Ağladım. Böyle olanlara hayranım. Çok saygı duyuyorum. Aranızda böyle olan birileri var mı?

Güncellemeler:
Aranızda Bu şekilde olanlar var mı. Törenlerde sunuculuk yapan vb?
Aranızda TRT de çalışanlar var mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Devlet sanatçısıydı onlar, gayet vurgulayıcı konuştular beğendim

0|0
    0|0
    • Sizde izlemişsiniz sanırım. Evet ama nasıldı. Yemin ederim ağladım ya

• Tüylerimi diken diken ettiler, gururlandım

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben Cine5 haber spikeri Yusuf Baykal Bozkurt'u bu konuda tek geçerim. Yani şahsen bu adamın sesini çok beğeniyorum. Bu insanlar diksiyon, konuşma, sunum ve spikerlik eğitimi alıyor. Diyaframı ve ses tonlarını nasıl kontrol edeceklerini iyi biliyorlar. Kelimelerin düzgün okunuşunu biliyorlar. Mesela bizim gibi yanlış olarak "Dinazor" değilde doğru olarak "Dinozor" denileceğini veya yanlış olarak bizim dediğimiz gibi "Labaratuar" veya "Labaratuvar" değilde doğru olarak "Laboratuvar" denileceğini biliyorlar. Nerede sesin yükselip nerede alçalacağını iyi biliyorlar. Yüzlerini hangi kelimede veya hangi cümlede nasıl bir şekil vereceklerini biliyorlar. Dünkü töreni biraz izledim. Sunucunun sesi gerçekten harikaydı. Bende hayran kaldım. Yeri geldiğinde çok iyi bağırıyordu. Yeri geldiğinde sesi azalıyordu. Halkı iyi çoşturuyordu ve kulağa iyi gelen bir sesi vardı.

0|0
    0|0
    • Aynen ya ağlattı beni ya. Tüylerim diken diken oldu. Çok merak ettim. Çok beğendim. Helal olsun

• Sen birde Dursun Ali Erzincanlı dinle. O zaman gözlerinden yaşlar akar. :)

• hayır begenmiyoruz :D

0|0
    0|0
  • Ağladın mı? sebep?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...