Irlandali turist?

Adam önceden gelmis akol istemiş yokdeyince 2 arkadasi ile gelmis sonra dolabı açış sekiline bakin adam sanki dolabi koptarcak belli ki kavga icin gelmis yoksa ortalık süt liman olsa esnaf niye elinde sopayla gelsin?
Ayricada bizim medya kuruluşlarımızda nekadar avrupa gavur hayrani varmışda turisti kahraman esnafı suçlu yaptilar?

Edit: saçma sapan konuşup konuyu baska yere cekicekler gelmesin. Ben orada 15 kisinin 1 adama saldirmasini savunmuyorum. Sanki mevzu direk ortadan basliyor gibi.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• biraz daha dövseymiş. salaklar yediler dayağı hala kalkıp konuşuyorlar. röportaj için 29 milyar diş parası istemiş mal. 😂😂😂

0|1
    0|0
    • Yazik ya amcayada tuzlu fistik gibi bide sen niye daliyosan..

• Insan sadece sular döküldü diye sopayla firlamaz herhalde? Kimseyi çağırmadi olayi gören geldi ayrica.

En İyi Erkek Görüşü

• Dolaba tecavüz eder gibi açışı var evet göz ardı edilmiş lakin 15 kişinin dayak yemesi göz ardı edilemez adam kafaya inen sandalyeleri kara sinek gibi eliyle şaapıyor:/

0|0
    0|0
    • Adam dev gibi yav orada adamina denk gelmemis esnaflar hep ufak tefek :(

• Aynen Adamına Denk Gelmemiş Sen Orda Olsaydın Adamı Patates Ederdin Mesela :DDDD
      Bu İşler Ufaklıkla Tefeklikle Olmuyor Dostum Bileğine Güvenen Boğayı Devirir

Kızlar Ne Diyor 1

• sen palavereyi bırağğ sen kamera kayıtlarında hiçte öyle görünmüyor

1|1
    0|0
    • Kamera kayitlarinda zaman farki var adamin 2. Gelisi oldugu belli

• kendi insanımız değil kendi hayvanımız dayak yedi olacaktı. senin bahsettiğin açıklamayı yapan dükkan sahibi adam suları yere düşürür düşürmez elinde sopayla adamın yanına geldi. bir de milleti çağırdı. pislik hepsi.

• Profiline baktimda kürtmussun neden bole sacmaladigin belli oldu. tamam sen konu dışına

Erkekler Ne Diyor 7

• Tamam anladık bir mallik yapıp 15 kişi saldiriyolar.. Barı dövün * .

1|2
    0|0
  • belkide senin dedin yalan ne biliyoruz

0|0
    0|0
  • İcimizdeki irlandali. Asdfghkjl

0|0
    0|0
  • adam ne avrupalı ne de senin tabirinle gavur. Hem arap kökenli hem de inanç olarak müslüman. Olaylara nerenle bakıyorsun bilmiyorum avrupalı ve gavur karşıtı kardesim

0|0
    0|0
  • saldırdılarda bu kadar rezil olmasaydılar herifi indirselerdi

0|0
    0|0
  • Valla bilmiyorum mevzuyu eğer gerçekten ölese iyi dövselerfi mal mk 10 tane adam dövemedi

0|0
    0|0
  • Kardeş Onu Bunu Bilmem Ben Adam Bize Türkün Gücünü Gösterdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...