Oynayan Türkler varmı?

Teen wolf gibi boyle yabanci dizilerde oynayan Türkler var mı varsa kimler? Boyle bisry yapmak icin ingilizceyi iyi bilmek gerwk nasil okadar iyi ogreniyolar yahu?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Holivud'a gidip oyuncu mu olmak istiyorsun çılgın? Bence yavaş uç, hayal kurmak güzel, ama uzaya da uçma. Adamlar zibilyon tane insan içerisinden seçiyor o tarz dizi oyuncularını. Ve dış görünüş de çok önemli. Sonuçta hitap ettikleri kitle ağır abazan ergen kitle. dfsdfsdf Güzel değilsen hiç niyetlenme.

0|0
    0|0
    • Yesil gozlerim duzgun burnum iri dudalarim var dislerimde gayet duzgundur ten rengimde kumral saclarimda kumral boyum uzun goguslerim biraz buyuk belim ince popom anneme cekmis buyuk sjsj oyle yani ama oyle bisey hayal etmedim merak ettigim icin sordum

En İyi Kız Görüşü

• Aaa teen wolf da turk mu oynuyor

0|0
    1|0
    • Ya hayir teen wolf gibi dizilerde diyorum turklerde oynuyor mudur?

Erkekler Ne Diyor 5

• yok.

0|0
    0|0
  • Spartacus te fahişe roluyle sevişen kadın turktu
    Anca çıkarsa fahişe çıkıyor bizim medeni ünlülerimizden

0|0
    0|0
    • Mohan isimli kisinin yazdigina bakarak sadece fahise olarak diilmis bea peki boyle dizilerde oynamak icin ingilizceyi ana dil givi kullanmak gerek ben ismimi bile soyleyemem millet nasil beceriyor yahu?

• Sibel Kekilli zaten p*rno starı
      Kıvançı duymadım başka biriydi vikingde baş rol teklifi alıp olamayan

• Sibel kekili-game of thrones
    Kıvanç Tatlıtuğ - the vikings

0|0
    0|0
  • game of thrones da sibel kekilli vardi

0|0
    0|0
  • Sibel kekilli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Game of thrones dizisinde sibel kekilli oynadı. Bence o ingilizceden değil başka birşeyden kaptı o rolü :D

0|0
    0|0
  • Game Of Thrones'ta Sibel Kekilli vardı ama sadfghm

0|0
    0|0
Yükleniyor...