Kapat

Animeciler toplanın?

Güzel bir anime önerileri bekliyorum sizden. Death Note, Bleach, Darker Than Black 1-2, D-Gray man izleyip bitirdiğim animeler.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dur bir yarım saat sonra yazıcam yorum burada kalsın

0|0
    0|0
    • İşlerim vardı geç kaldım dur yazıyom sevdiklerimi senin izlemedıklerınden
      Naruto
      Psycho Pass 1-2
      Akame ga kill
      Kuroko no basket 1-2-3
      Sgıngekı no kyojin
      Durarara 1-2-3 (ıclerınde normal anıme gibi olmayan tek anıme dizi gibi farklı ınsanları anlatıyor)
      Tokyo Ghoul 1-2
      Kiseijuu : Sei no Kakuritsu
      Nanatsu no taizai
      Black Lagoon 1-2
      One Outs
      Code : Breaker
      Shinrei Tantei Yakumo
      Mirai Nikki
      Katekyo Hitman Reborn
      Beelzebub
      Bakuman
      Zetsuen no Tempest
      Hunter x hunter 2011
      Giant Killing
      Black Blood Brothers
      Fairy Tail 1-2
      Tokyo Esp
      Kuroshutsuji 1-2-3
      Donten ni warau

Kesin izle dediklerim = Psycho Pass 1-2 Akame ga kill Sgıngekı no kyojin Tokyo Ghoul 1-2 Hunter x hunter 2011 Mirai Nikki Nanatsu no taizai Kiseijuu : Sei no Kakuritsu

Naruto (2. sezonu olmaz olsaydı1. yi izle 2. nin yarılarında bırak derim güncelde durmadan filler gelıyor)
      One Outs (death note gibidir beyzbol olduguna bakma)
      Giant Killing (futbol istiyosan baya güzeldir)
      Kuroko No basket 1-2-3 (harika basketbo

• Bunlar benım sevdıgım animeler sırası falan yok kafana yatanı izlersin zaten konular aclıyo anıme onerın dıye falan yıne soran olursa burdan yapıstırrım artık :) genelde uzun dıye baslamıyolar narutoya ilk basladıgımda uzun az bısey ızlerım bırakırım dıye basladydım bir süre sonra baya bı zevklı oldu bı baktım bıtırmıstım ızledıgım ılk anımedir naruto cok iyiydi bana göre :D ama bana gore bleach en iyisi her zaman ne kadar fııl olursa olsun :D

• Yanlış anlama kestirip atmadım. Akame ye dün başladım aşağıdaki arkadaşların tavsiyesiyle sonra senin listeden seçer seçer izlerim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Akame :)

0|1
    0|0
    • Spoiler vermeden şöyle bir ana konuyu anlatsan? :)

• Akame ga kill fena değildi 2015 animeleri içinden en sevdiğim oydu

• :) :)
      iyi seyirler süper bir animedir. :)

• Code Geass, Shingeki no Kyojin, Black Lagoon, Angel Beats vs vs. Death Note ve Darker Than Black en sevdiklerimdendir.

0|1
    0|0
    • @ZeBrandon bu işi biliyor. Arigato godaimase!

• izlemeyin olm şu çizgi filmleri

0|0
    0|0
    • Öncelikle çizgi film değil. Çünkü konuları ve olay örgüleri bir çocuğun aklını aşacak düzeyde oluyor çoğunluğu. Örneğin death note. Şimdi tutup da pokemon felan izlemem. Sen de bir kaç velet animesine bakıp alayını genelleme bence.

• 23 la bırakın oglum bu ergen ayaklarını çizgi film diyince alındın mı kıyamam tr sor %95 i çizgi film der zaten

• Tamam bro pes. Devam et sen bu kafayla. Hadi bana eyvallah.

Yükleniyor...