Breaking bad sizce nasil dizi?

Sizce nasil dizi? Ben 3. Sezona gectim? Imbde en yuksek puan ona ait ama daha guzel diziler oldugunu soyleyenler var? Ne dersiniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel bir dizi gerçekten.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ilk 1 2 sezonunu begendim, aslina bakarsan biraz duragan bir dizi hareketlilik yok sayilir. Sonrasinda sarmadi biraktim :) izlemediysen siddetle prison break oneririm, sonra game of thrones da cok kaliteli, bir aralar spartacus izliyodum ama 2. sezonda basrol degisikligi oldu biraz izledim sarmadi, shameless da eglenceli ama ahlak disi unsurlar biraz cok, su anda Mr Robot izliyorum yine yavas bir dizi internet casuslari felan var yazilimcilar, ama basroldeki cocugun hayata bakis acisi ic sesi cok hosuma gidiyo begeniyorum bunlara bakabilirsjn izlemediysen :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• AyneN bende 3×5 de bıraktım. Öyle abartılcak gibi gelmedi bana. Biraz yavaş ilerliyor. İnsan biraz ekşın arıyor ya 😄

0|0
    0|0
  • Kardeşim sakin cool bir dizi. Fazla sapıklık , mantık dışı olmayan izleyeni inandırabilen bir dizi.

0|0
    0|0
  • prison break den sonra izlenecek dizi, güzel

0|0
    0|0
  • başladıysan bitir gideri yoksa chuck öneirim hafif komedi karışımı güzel bir dizidir 2 bölümden sonrası 5. sezon sonu 12 günde biti

0|0
    0|0
  • izleyemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tam anlamıyla mikemmel

0|0
    0|0
Yükleniyor...