Dizi Tavsiye? Dizi Tavsiye?

İzlediklerim Bunlar..

Lost
Prison Break
Smalwille
Fringe
Kyle XY
The Mentalist
Dexter
Person Of İnterest
Game Of Thrones
Breaking Bad
Vikings
Spartacus
OZ
Weeds
Supernatural
Da Vinci's Demonds
Revolutions

Bunlara ek olarak konusu ve işlenişi güzel olan bunuda mutlaka izle dediğiniz dizi varmı?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• The bigbang theory
    Lie to me

0|0
    0|0
    • Lie to Me yi izledim. The bigbang theory The Wire ve Sons Of Anarchy bunlar radarımda olan ve başlamaya yakın olduğum diziler. Bigbang Theory e mutlaka izle dermisin yoksa ortalama bir dizimi?

• Keyifli seyirler, zaten bir bölüm 20 dakika mı ne :D

• Teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• True blood, vampir dizisi ama ergen tarzı değil hbo yapımı

0|0
    0|0
    • Twilight tarzı aşk meşk ve vampirin doğasından uzaklaşılmış bir yapımmı nasıl bir anlatım ve işleniş tarzı var?

• Yüzyıllardır tabutlarda yaşayan vampirler gün yüzüne çıkıyor, japonlar vampirlerin yaşaması için sentetik kan yapıyor (true blood) işte bu sayede vampirler insan kanına ihtiyaç duymadan da yaşayabiliyor. Aynı zamanda dizide sadece vampirler yok çeşitli fantastik yaratıklar var. Tabi işin içinde aşk falan da var ama çok beğendim ben izle derim. Bir de Hbo yapımı, erotik sahne fazla diyeyim.

• HBO nun patates dizisi çok nadirdir zaten tavsiyen için teşekkürler True Blood a bakıcam

Kızlar Ne Diyor 5

• The walking dead, Arrow, The flash

0|0
    0|0
  • The 100 ilk sezon sık dişini ikinci sezon fena :D

0|0
    0|0
    • the 4000 diyemi ne bir dizi vardı uzaylılar 4000 kişiyi kaçırıyo 10 yıl sonra millet kurumuş bir dere yatağında aniden dünyaya dönüyo ve hepsinin Heroes daki gibi güçleri oluyo. The 100 de bu tarz bişeymi?

• Şöyle dünya savaşlardan dolayı yaşanmaz hale geliyo uzayda yaşamaya başlıyolar ama ordada hava ve yiyecekleri bitiyo 100 kişiyi dünyaya yolluyolar hayat var mı falan filan iniş yapıyolar ama ordada yaşayan vahşi insanlar var öyle bişey

• Hannibal ı izle

0|0
    0|0
    • Hannibal ın bir kaç bölümünü izledim Anthony Hopkins in oyunculuğu akıllarımızda yer ettiğinden hep onu kıyas yaptım ama herkesinde hak vereceği üzere yanına bile yaklaşamadı

• Kıyas yapmadan izleyeydin keşke. Adamın kendine has oyunculuğu gayet iyi bence

• The walking dead güzel

0|0
    0|0
  • The Walking Dead?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sherlock, luther, better call saul, hell on wheels , house of cards, true detective

0|0
    0|0
  • The Şarapova ilk 2 sezon.

0|0
    0|0
Yükleniyor...