Şu abartılan film Bir Sırp Filmi?

6 saat önce nasil diye sormustum simdi izledim bitirdim abartilanlarin aksine oldukça normal psikolojiyi etkilemeyen bir film sadece cok abartilmis bence konusu değişik ve etkileyici bazi sahnelere bakamadim cok midem bulandi buda normal yani oyle 1 ay etkisinden cikamadom falan ne ya? ya da benmi anormalim? Filmi izleyenler lütfen görüş yapsin?

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bence sen anormalsın , bende cok dayanıklıyımdır bu konularda film olsun vahset içerenherhangi bişey ya da ama o film ayrı bir dünya , özellikle o bebek sahnesinde PC duvara fırlatacaktım.

0|0
    0|0
    • O sahnede bende kotu oldum ekimi sıktım sürekli ama sonuç olarak abartilcak bisey yokki

• Ve ben hayatimda hic prno özlemedim izleyemem 😄 ayrıca korku filminde asla oyle cinli seytanlo asla izleyemem bunhda yarisinda kapatirim diyordum ama normal soğuk kanlilikla izledim

• İzlemedim olucakti 😄

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bazı sahneler hariç öyle abartılacak bir film değil.

0|0
    0|0
  • ulan adam oglunu sikiiyo siz daha normal diosunuz mk sizin kafa yapnıza batılı batılı konuşmlarınızı sikeyimm

0|0
    0|0
  • Bende birgün izlicem çok merak ettim :)

0|0
    0|0
  • izleyim bir .

0|0
    0|0
  • Filmin konusunu hiç beğenmedim. Korku ve gerilim olduğu söylenen filmde sapkınlık ve vahşet yer almakta.

0|0
    0|0
    • Konusu bence iyi. Alisilmisligin aksine farklı bir konu ama genede bu filmin yapominda emeği geçenlerin a*k

• Son cümlen iyiydi 👏

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendi içinde çelişmektesin, evet belki günlerce insanı sarsmaz ama izlediğin zaman donup kalırsın, öyle bir filmdir bu.

O 'bazı' sahnelerine bakamadıktan sonra film hakkında nasıl yargıya varıyorsun? İzle bakalım o kilit 4-5 sahneyi, gözlerini zorlayıp açarak. hala 'oldukça normal psikolojiyi etiklemeyen bir film' diyebilecek misin? Bazı ülkelerde yasaklanmış bir filmden bahsediyoruz.

Son sahnesi hele.. tam rahat edecekler ailecek dersin, yönetmen gelir ve;

'daha yeni başladık' der.

0|0
    0|0
  • O film diğer yasaklı filmlerin yanında melek Ian

0|0
    0|0
  • ııyy kötü ama yaa :D

0|0
    0|0
  • Merak ettim izleyim bende korkunç mu doğaüstü varlıklar varsa izlemicem

0|0