Bu adnan oktarı diyanet işleri ya da RTÜk görmüyor mu yaa bu ne rezillik?

islam dini bu İSLAAMM nasıl izin verirler böyle bir sacmalıga buna diyanet işleri ya da rtük nasıl karışmaz kaldırmaz yaaaa nasıll?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gucleri yetmiyor. Bahsettigin sahis masondur. Bunu acikca soyluyor. Netten videolari var merak ediyosan bakarsin

1|0
    0|3
    • mason ne demek?

• Butun Dinleri yok etmek icin calisan orgut. Su illuminati midir ne boktur ondan iste. şu an turkitede burokraside ve siyasette ust y9netici kesimin buyuk cogu ayni orgute mensuptur. Acikca soyluyorlar gerek sozleriyle gerekse isaretlerle ama anlayan yok. Daha dogrusu anlamak isteyen yok.

En İyi Kız Görüşü

• Hasta o hasta boşver ben arada komedi yerine seyrediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• onlar siyonistlerin işleri. Kim karışabilir ki işlerine Dünya ellerinde hepsi koltuk derdinde çünkü doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar doğruyu Hakkı söyledikleri an sabaha çıkamazlar somut örnek istiyorsan mayıs ayında öldürülen savcıyı bil

1|0
    0|0
    • teşekkürler acıklama için :/

• Bişey değil. Tek amaçları şu pırıl pırıl Türk-İslam gençliğini bitirmek buda o projelerden birisi. Diikat edersen zaten bazen yayına genç kitleyi de getiriyor zaten yetişkin olarak hiç kimse izlemez sempati duymaz bu iblisleri onları sevenler sapıklardır. başla bir şey değil. Ama onları rtük e şikayet ederek safımızı belirtebiliriz en azında ahirette Allah sen ona karşı ne yapın dediğinde söyleyecek sözü (müz) n olur.

• Adamın dengesizliğine dair raporu var, ama reyting uğruna beyin yıkanmasına izin veriliyor. Bende anlam veremiyorum. Bir gün sırf rezil etmek için canlı yayınına denk geldiğimde arayacağım..

1|0
    0|0
  • tv özel yayın tv. öyle ulusal yayında çıkmıo bildiğim kadarıyla. bide tvnin tüm programları uygun. sadece o kızların geldiği bölümler saçma. ama ordada herhangi bir usülsüzlük yok. kılıfına uyduruyorlar yani. e şimdi programı kapasalar bu sefer erdoğana laf atcaklar yine. diktator kanalı kapattı diye :)

0|0
    1|0
    • usülsüzlük yok mu? okey...

• https://www.youtube.com/watch?v=lp40UoUFeC4

Çok ihtişamlısınız hocam asdfdghjk

1|0
    0|0
    • ya şimdi küfür ederdim dekaldırırlar işte Allah ıslah etsin bunları.

• hahaha hey allahım :D :D

• Gece gece eğlence çıktı arkadaş yarıldım resmen

• Herkes birbirinden nemalanıyor, niye şaşırıyorsun ki? Onların işleri Allah'a kaldı, kendileri düşünsünler.

0|0
    0|0
    • aynen öyle işleri Allaha kaldı yandılar...

• Maşallah. Kediciklerim benim.
    https://www.youtube.com/watch?v=w4UW6qG3O4E

0|1
    0|0
  • Sağcı oğlanlar birbirlerini idare ediyorlar işte.. ister sapık olsun, ister ahlaksız.

0|0
    0|0
  • paracıklar paracıklar katlansın hep paracıklar

0|0
    0|0
  • onun allah belasını versin.

0|0
    0|0
    • verecek zatennn

• amin inşallah. kedicik diye tır topluyor perte çıkmış. askeride var namussuzun

• bence de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O adam delirdi.

1|0
    0|1
    • Allahından bulsun o herif ya

• Manyak o, attığı tweete bak ;

Hz. İsa'yı cübbeli vs bekliyorlar. İsa Mesih atletik yapılı, modern giyimli, neşeli, şakacı, çok yakışıklı bir delikanlıdır

• gerizekalı herif yaaa valla

• Güzellerin kendilerini göstermesi lazımmış ondanmış kedicikler sdfg

0|0
    0|0
  • Adam izleniyo demekki😂

0|0
    0|0
    • bizim halkımız cahil izlerler tabi.

Yükleniyor...