SİZİNDE DİKKATİNİZİ ÇEKTİ Mİ?

televizyonu açtığım zaman bazı kanallarda para ödüllü proram görüyorum örneğin bir tablo koyuyorlar resmdeki farkı ya da toplam kaç veya hangisi farklı gibi sorular soruluyor süresi oluo örneğin 15 dk alttada para ödülü yazıo örneğin 300 tl sorular bana çok basit gelio bu kadar basit şeylere bu para verilir mi dio insan aranızdan hiç aramayı düşünen oldumu ya da arayıpta kazanan sizce amaçları dolandırıcılık mı?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dk 5 TL , Seni hatta bekletirlerse bir de senin gibi binlercesini parayı kat kat karşılıyorlar.

0|0
    0|0
    • hadi yaa bende hep meraktan ölçem ya teli alıp alıp bırakıorum sanki bir ben biliomuşum gibi oluo e bari kazandığınıda veriorlar mı denemişliğin var sanırım dakika ücretini bildiğine göre :)

• Telde TL yokken aradım , öyle öğrendim , Veriyorlardır tabii de bağlanamazsın kolay kolay mesela soru soruyorlar işte iPhone 5 filan vericez diyorlar , bir ara aradım bildim soruyu ama 128 lira yok devlet vergisi felan filan istiyorlardı , kapattım telefonu :) Yanı bir tek sen akıllı değilsin ☺

• vay çakllar vay ondan öyle kolay soruolar :D

En İyi Kız Görüşü

• Annem sürekli 'ben buldum. Arayın, çabuk arayın!' derdi de vazgecirirdik. Dakikası çok pahalı sanırım onların, e bir aradığında da 5 dk beklesen hatta, verdikleri parayı karşılarlar, eğer veriyorlarsa.

0|0
    0|0
    • ha işte bnde teli alıyorum elime anlatan hatunların yüzündende nur akıo bunlar dolandırmaz insanı diosun ama korku işte meraktan ölçem ama :D

• Ahaha, yok yok, fazla merak iyi değildir, telefon faturası ile yanarsin valla 😂

• hahahaaha :D ben en iyisi seyirci oliyim :D :D

Erkekler Ne Diyor 1

• onlar yokki artıj

0|0
    0|0
    • yok hala var hergün çıkıo satt 14:00 ile 16:00 arası

Kızlar Ne Diyor 2

• Hı hı dolandırıcılık.

0|0
    0|0
  • babam aramışti 300 tl telefon faturasi geldi artik sen karar ver ne olduğuna

0|0
    0|0
Yükleniyor...