15 türke karşı tek başına dövüşen İrlandalı?

bu haber dikkatınızı cektimi hiç ?

Bizim Cüneyt Arkın gibi.)

0|0
412

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Özgüven böyle bir şey :D

0|0
    0|0
  • Adam bizimkileri nasil dovuyor ama ya :-D adama sandalyeyle vuruyorlardi

0|0
    0|0
  • turk ıste korkk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• irlanadalının eline sağlık adam dolabı açtı sulan döküldü diye hemen sopasını alıp adama dalarsınız ha hele o yumrugu iyyip sarhoş olan adamı tekrar tekrar izliyorum.

0|0
    0|0
  • İzledim

0|0
    0|0
  • 1.70 boy 80 kilo ve fare kadar beyniyle turistlere saldırmaya devam edin gerizekalı Türk bile denilemeyecek kadar adi olan ırksızlar.

0|0
    0|0
    • adam fena ındırdı mk :)

• Türk mü diyorsun sen buna? Türk olan kim kaldı ki? Dinci Arap, terörist. Bunlar kaldı.

• aynen hep sınıf ayrıştırma trajıkomık bı ülke burası suyu cıktı...

• işte o adama bunu çagıracaklardı ki :D https://www.youtube.com/watch?v=Zqom_o0wQ-E

0|0
    0|0
  • Yazık adama vallahi ne olmuş arkadaş su dökülmüsse yazık vallahi kim olursa olsun yabancı olsada üzülüyor insan

0|0
    0|0
  • Bizim Türk milletinin başka bir rezilliği ! Ulan 1. Si o adam turist, turist e oyle mi davranılır? 2. Si 1 kişiye 15 kişi ! Türkler'den bir cacık olmaz mk

0|0
    0|0
  • türk işte kork diyen tiplere seslenmek istiyorum umarım işiniz keko aksaray esnafına düşmez.

0|0
    0|0
  • Bunlarda adamız dıye gecınıyor ya

0|0
    0|0
  • Hepsi bir anda girmiyor. Teker teker giriyorlar ah ne vuruo irlandali

0|0
    0|0
  • Ülkeyi rezil etti l*n ülkenin en kavga bilmez 15lisi bir araya gelmiş eğer gerçekten kavga bilen adamlar gelseydi teke tek olarak bile irlandalıyı alırlardı ama en enayiler denk gelmiş irlandalılar o kadar güçlü dğeil ama hollandalılar girse cidden aşırı güçlüler

0|0
    0|0
    • aynen öyle dostum güzelim ülkenın antavalları işte.)

• :D yoksa biz tarihte ne adamlar çıkarmış adamlarız bir irlandalıyımı indiremiycezde hollandalılar harbi güçlü 15 yaşında bebeler bile 2 metre

• iyi yapmış :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...