Güneşin Kızları neden Pazartesi?

Allahım ne güzel perşembe günü izliyorduk neden şimdi pazartesiye alındı ki hem bence yanlışta yaptılar reyting düşebilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Kötü oldu bence :(

0|0
11|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çekişme vardı anlasma yaptilar bence

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Niye Pazartesi ve Perşembe 'nin ne farkı var ki? Not:İzlemiyorum.

1|0
    0|0
    • Pazartesi Paramparça var ve reyting rekoru kıran bir dizi saçma olmuş reytingi iyi giden bir diziydi oysa ki.

• Haa bu arada Kanal D olduğu için sağı solu belli olmuyor bir bakmışsın saat 10'a alınmış bir bakmışsın final oluyor.

• Evet haklısın 😀

• Kurtlar Vadisi Pusu Persembe gunleri de ondan pazartesi kotu oldu aynen ama ne yapacaklar sezondan donuyorlar artik

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum vardır bir sebebi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• paramparçaya rakip edecekelr onu

1|0
    0|0
  • Genelde günleri değişir sonra da Final yapar

1|0
    0|0
    • Reytingler iyi giden bir dizinin neden gününü değiştiriyorlar anlamıyorum cidden 👎😞

• Eylül sezonunda perşembe gününe farklı dizi konulacak. Yeni sezon başlancağı için yayın günü değiştirildi.

0|0
    0|0
  • Reyting dolayisiyla;) persembe gunesin kizlarndan sonra oynatilan diziler izlenmiyor bunun icin bos bir gune alindi.

0|0
    0|0
  • pazartesi sendromuna iyi gelsin diye desem de inanma

0|0
    0|0
  • Bence kırgın çiçeklerle reytingleri kapıştırıcaklar. Yani bana öyle geldi

0|0
    0|0
  • Bencede kötü olmuş kırgın çiçekler tatlı küçük Yalancilar ve ne münasebet var bu ucude tutulan dizi perşembe bişey yok ki

0|0
    0|0
  • Paramparça varken pek izlenmez perşembe en iyi gündü onun için.

0|0
    0|0
  • bısey olmaz gene oızlerız

0|0
    0|0
  • Aynen katiliyorum mal mal is yapyolar persembe tutulmustu iste pazarteside dizim var onu birakip ona mi bakayin

1|0
    0|0
    • Saçma sapan iş yapıyorlar reytingler iyi gidiyordu şimdi anca beklerler o reyting rekorlarını cidden kötü oldu. 👎

• Aynen öyle guzelim diziyi bitircekler böyle

• Kanal d bu sonuçta.

Yükleniyor...