Ohaa be Yeni Farkettim Foxda bir Dizi Başlamış Öfff?

Ağzım açık kaldı diziyi izlerken şu an başkadı özeti gösteriliyor.
"Şehrin Melekleri"

İzleyeniniz var mı? İzleyen yoksa izleyin şu an foxda , çok iyi yapmışlar , Amerikan dizine benzettim bir an :D?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Demin kadın cinayeti sahnesine denk geldim, çok yapmacıktı 😒

0|0
    0|0
    • aynen bende farkettim şimdi , ama düzeltirler onu yeni dizi.

• Reytinglerde arada birinci gelmesinden söz ettin heralde,
      Şöyle diyeceğim
      "pembepalyaçobalığı diye biri vardı , tutmaz , ben anlarım falan diye iddialı konuştu , dizi tuttu , iddiasınıda yedi"
      diyicem :D
      Tutmadımı , "o iddiayı ben yedim" diyeceğim. :D

• Tamam anlastık 😀

• Arka Sokaklar çakması.

0|0
    0|0
    • Arka sokaklar bitti , koltuk boş yapabilirler :D

• çok yapay. bunlar arka sokaklar bitiyor diye giriştiler heralde işe ama arka sokaklar yine başlayacakmış işleri yaş:D

0|0
    0|0
    • hadi ya ne zaman başlayacakmış merak ettim :D

• valla dizi memurluk gibi sırtını dayadın mı işsizlik sorunu yokmuş gibi:) bende lisedeyken okuldan gelince izlerdim diziyle kazandım o sınavı ben:P

• :D :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Replikleri kim yazıyorsa acilen kovulması şart. Bir sahnede adam kelepçeden kurtulmak için başparmağını kırıp yerine sokuyor. Ne hikmetse polislerimizin hepsi kaslı yakışıklı güzel seksi kişilerden oluşuyor. Güzel kız ile yakışıklı oğlan aşık olurlar. Kızı seven öteki adam aralarını bozar felan filan. Gerçeklik payı %0. Bir kaç bölüm sonra dizi çöplüğüne yollanır.

Dipnot : Kızın biri sürekli ajan adamın biride sağdıç diyerek ne kadar amatör olduklarını gösteriyorlar.
    Dipnot 2 : Oyunculukta %0.

0|0
    0|0
    • Aynen haklısın, bir bölümü bitirdim falan , yapmacıklık çok fazla, ilk bir heyecanlandım , şu özet sahnesinde kızın önünde adamı vurdular falan bide "arkadaşlar bu üyelerin yakalanması" lazım diye bir aksiyon adranelin yaşattılar. Ama sonra saçmalığa gitti

Birde benim anlamadğım , dizilerde ne zamandan beri "popo elleme" gibi şeyler gösteriliyor?
      Rtük nasıl izin veriyor buna akşamları çocuklar izliyo sonuçta? "kucağa oturtmalar falan? "

• Yok ya çakma arka sokaklar , hiç güzel değil

0|0
    0|0
  • Turk dizisi bir halta yaramaz

0|0
    0|0
  • Görmedim ama bakarım

0|0
    0|0
  • city of angels'ın kopyası. bizimkilerde üretkenlik yok.

0|0
    0|0
    • "Başarılı bir kardiyoloji cerrahı olan Maggie Rice başarılı giden bir ameliyat esnasında nedensiz yere hayata veda eden hastasını geri döndürmek için elinden geleni yapar ancak hastasını kurtaramaz. Bu acı olay sonrasında kendisine olan güvenini kaybeden kadın artık daha umutsuz, daha mutsuzdur. Bu sırada Los Angeles semalarında gezinen melek Seth, Maggie'nin bu çabalarını görmüş ve fazlasıyla etkilenmiştir. Maggie'nin üzülmesine dayanamayan Seth, güzel kadına çoktan aşık olmuştur. Vakit Maggie'yi yaşama döndürme vaktidir ve Seth aşkı için melekliğinden vazgeçecektir. Ancak bu karmaşık düzende insan olarak yaşamak zannettiği kadar kolay mıdır?" dedigin filmin özeti.

eminmisin kopya olduguna , bu dizide suç falan var? :D

• Görüntü rengi falan çok iyi ondan benziyor amerikan dizisine :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...