Cansu Taşkın Madrid'e gitmiş Yok artık?

Yahu adama bak "send phone number" diyo sadece. kadın madride kadar gidio. Bumudur kızlar, para ve tip olunca sadece "yat becericem" deyince o kadar yol gidip yatıyormusunuz yahu? Tabi bu adam süper ötesi oluyor böyle yapmasına rağmen, Çevrenizdeki birisi telefon numaranı versene deyince "nerden gelio l*n bu samimiyet abaza" oluyo.

Cansu Taşkın Madrid'e gitmiş Yok artık?

Bide dil çıkarıo utanmadan :D

Güncellemeler:
www.kibrisgazetesi.com/.../Untitled-58.jpg
yahu şimdi daha iyi anlıyorum instagramdaki fotoları. bir insan neden bu kadar teşhir eder kendini. pazarlama yapıyorlar demekki böle :D

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya kadar malın olacağına fındık kadar şeyin olsun lafının kanıtı.

0|0
    0|0
    • Eig için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 14

• Artık ne diyeyim bilemiyorum dünyadaki pislikler o kadar çok ki hangisine tiksineceğimi şaşırdım bu ne ya eğer bu haber gerçekse bu kızda oraya gitmişse hem kendi milletinin basitliğini göstermiş olur hemde kendinin zaten ronaldo'nun futbolundann başka neyi var ki adamlık beklenmez o yüzden yazıklar olsun diyip geçiyorum

0|0
    0|0
  • Niye simdi bununla butun kizlari genelleme geregi duydun anlamadim. O oyle diye herkes oyle olmak zorunda degil uzgunum yanlis yonden bakiyosun 😌

0|0
    0|0
    • hmmm ok. yani simdi cristiano sana böle bir mesaj atsaydı ne dion be slk yazarmıydın? :D

• Ck msglm canım yaa deseydim adamin tepkisini merak ettim simdi 😄 kalkipta onun icin oraya gidip kendimi feda edicekte halim yok onu demek istiyorum adamim cevresi zaten istemedigi kadar kadinla dolu ben onla basa cikamam bana normal adam lazim 😄

• İrina shayk a üzüldüm onun gibi maymunla çıkmış

0|0
    0|0
  • Şaka maka götürecek adamı

0|0
    0|0
  • Güzel değil ki bu ya

0|0
    0|0
  • hee gulum hepiniz de cansu taskindik zaten bana ronaldo yazsa ben gitmem

0|0
    0|0
  • alan memnun satan memnun bize ne :D

0|0
    0|0
  • Güzel sanmistim ilk görünce ama cirkinmiş

0|0
    0|0
  • Oha ronaldo buna mı yazmış yuh :D

0|0
    0|0
  • Çok çirkin hem aklı hem kendisi

1|0
    0|0
  • gotüme benzyor

0|0
    0|0
  • Ronaldo ya yazık ya

0|0
    0|0
    • valla zorla uğraşmıyor adam. kolay olsun gel dedimmi gelsin git dedimmi gitsin.

• cansu taşkın kim ula :D

0|0
    0|0
  • O onun basitligi kızlar diye genelleme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsanlarımız her gördüğüne duyduğuna inanmaya ne kadar müsait. Yani bu kadar mal olmayı nasıl başarıyorlar acaba?

1|0
    0|0
  • Bu tipsizden harbi numarasını mı istemiş ronaldo? ronaldoya olan futbol sempatim bitti.

0|0
    0|0
  • La şu kıza kadar düştüyse ronaldoya da yazık.
    evet bazı kızlar bu kadar ucuz.

0|0
    0|0
  • haha :)

0|0
    0|0
  • Real Madridde oyna dünya seni tanısın sende bir kıza "send phone number" yaz scilyada olsan gelirler bırak Madridi

0|0
    0|0
  • gidip yiyecek çare yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...