The Flash dizisini izleyen var mı?

Ben de dün başladım. Şimdi 9. Bölümdeyim. Bu tür dizilere bayılıyorum siz ne düşünüyorsunuz? İzliyor musunuz?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• arrow daha çok sardı beni

0|0
    0|0
    • Birbiriyle bağlantılı arrow izlememe rağmen bazı bölümlerde onunla karşılaşıyorum :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Flash karakteri küçüklüğümden beri takip ettiğim en sevdiğim DC karakteridir. Supermen, örümböcük adam falan hep yanda kalmıştır benim için. Flash çok ayrıdır. Ve hikayesi de çok uzundur. DC aleminde 5 ayrı Flash karakteri vardır en sevileni Barry Allen olmuştur :D

0|0
    0|0
  • Prison break da izle.

0|0
    0|0
    • Ondan çok bahsediyorlar merak da ediyorum da dizi bitmis bölüm sayısı fazla. Ilerlemiş dizilere başlamak gözümü korkutuyor :D

• Oooo hiç mi sıkılmadın :D o dizilerin 24 bölümü bir sene sürüyor :D

• 1 bölüm 10 dk gibi geliyor. Dizi zeka ve ileri görüşe dayalı olduğu için altın değerindeydi bana göre :)

• konusu ne bende gördümde fırsatım olmadı bilim kurgumu acaba...

0|0
    0|0
    • Süper kahraman filmi :D Ama baya iyi tavsiye ederim

• yok ben aştım onları sana iyi seyirler ben Flah diye bir dizi vardı çok kısa sürdü o sandım teşekkürler.

• evet fakat arrow'u da izle onla bağlantılı bazı bölümleri

0|0
    0|0
    • Arrow baya ilerlemiş 69 bölüm olmuş. Fazla Ilerlemiş dizilere başlamak gözümü korkutuyor :D

Kızlar Ne Diyor 3

• bir kaç bölüm izledim onu beğendiysen arrowa da bak zaten bir bölümde birleşcekler yani birlikte birkaç bölüm çekiyorlar arrowa konuk oyuncu olarak geliyor flash

0|0
    0|0
    • Ayni şekilde flasha konuk oyuncu geliyo arrow ve felicity :D Arrow baya 3 sezon olmuş çok fazla ilerlemiş dizilere başlamak gözümü korkutuyor :D

• Süper bir dizi. Ama Arrow dizisini daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Eski sevglm izliyodu arada bakiyodum bende ama beni sarmiyo dizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...