Kurtlar Vadisi Pusu ekibine Defne Samyeli Ajan Zeynep Rolüyle katıldı düşünceleriniz neler?

Yeni Sezonda Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin kadrosuna dahil olan sunucu ve oyuncu Defne Samyeli şimdilerde büyük bir heyecan yaşıyor. Necati Şaşmaz'dan böyle bir teklif aldığında hiç düşünmeden kabul ettiğini vurgulayan Samyeli, Dizide inatçı ve mücadeleci bir karaktere sahip ajan Zeynep'i canlandıracak.Çekimler için önümüzdeki günlerde kamera karşısına geçecek olan Defne Samyeli "Duygum, Bilgim, Birikimim ve emeğimle Kurtlar Vadisi Pusu'ya en verimli şekilde katkıda bulunacağım" dedi.
Kaynak: Olay Gazetesi Çekirge Magazin eki sayfa 2

Güncellemeler:
Diziye Kenan İmirzalıoğlu'nun da katılması için teklif yapıldığı henüz cevap alınmadığı, cevap beklendiği yönünde haberlerde yeraldı basında sizce nasıl olur...
Uzun süreli bir proje olduğundan dolayı projeye sıcak bakıyormuş Kenan Imirzalıoğlu

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çiğdem baturu öldürmeyecektiler ya saçmalık yaptılar.
    Pusunun yeni sezon ilk bölümünde baya bir veda edeceğimiz isim varmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O değilde necati Şaşmaz hayatta mı?

0|0
    0|0
    • Yalan haber o

• Soruyu güncelledim Kenan Imirzalıoğlu hakkında ne düşünüyorsun

• Bilmem diziyi izlemiyorum ömrüm yetmez baştan izlemeye

Erkekler Ne Diyor 5

• Defne Samyeli'nin belirli bir hedefi olduğunu düşünmüyorum. Sürekli iş ve sektör değiştiriyor. Haber spikeriydi bir ara kadın programı yapmaya kalktı o tutmadı sonra belgesel çekmeye yeltenmişti bir aralar o da olmadı şimdi oyunculuğa sarıldı.

0|0
    0|0
  • @chevyxxnotford
    sen daha iyi yorumlarsın

0|0
    0|0
  • hehehehe bu da ölmesin ama :D :D

0|0
    0|0
  • Boku cikmis bir dizinin ayakta kalma cabalari

0|0
    0|0
    • Soruyu güncelledim Kenan Imirzalıoğlu hakkında ne düşünüyorsun

• 4 sezon oynar polatla evlendikten sonra leyla gibi havaya ucar polat bahtsız adam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...