Beyazin programinin yayından kalkmasi?

Kanald şehitlerden dolayi yayina çikmayan beyazin programini yayindan kaldirmiş siz ne düşünüyorsunuz

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu camianın vatsn sevhisi olduğunu düşünmüyorum canım belli de o da hdp ci ünlülerdendir hatta. Aslında bu süreç, şu saçma sapan açılımıcı hdp–pkk kırması akil insancıklar ile hdp ye oy verip sosyal medyada gururlanan pkk lı ünlüleri ortaya çıkarması adına iyi oldu. Beyaz ve tv çok samimiyse bunları programa almıcağını ve kınadığını belirtsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Reklam bunlar hep.. Yaz tatilinde nereye program var da çıkmamış sanki. Yeni yayın dönemine hazırlık işte. Beyaz i tanıyanlar, perde ardında çok kolpaci bir televizyoncu olduğunu bilir bu anlamda.

0|1
    0|0
  • Asparagas haber

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam... Hani başka var mı onun gibi yapabilen? Hepsi doğan yayın holdingin uşağı olmuş, o olmazsa acımızdan ölürüz düşüncesinde, boğazında tasmayla geziyorlar.

0|0
    0|0
    • Acun ilicali cbaşkaninin annesi öldüğünde programini iptal etmişti ama 12sehit olduğu gün şarki yarişmasi devam etti

• Yani? YOK?

• trol haber, tık demek para demek ahlaki tarafını düşünen yok, beyazıt denizde ördeğe biniyordur hala

http://www.magazind.net/photo/7962_2902.jpg

0|0
    0|0
  • Giren çıkan beyaza. kmseye bişey oldgu yok diye düşünüyorum
    gerçi beyazda parayı buldu onada koymaz diye düşünüyorum
    sonuç olarak beyaz zirvedeyken gönüllere girerek yayını bıraktı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Beyaz ibenin teki miletle dalga geçen aşalayan kendini komedyen sanan dangalan teki tek bir defa bile izlemedim fragmanlardan biliyorum eskiden bir iki kerede bakmştm. bir okan bayülgende o maymun sıratlıda haysiyetsiz şerefsizin teki böyle şeref yoksunu adamlar çok piyasada

0|0
    0|0
  • Reytigleri yüksek bir program yalandır, haberi facebookta falan mı gördün?

0|0
    0|0
    • Evet

• Demirtaş'ın kardeşi ölmüştü :D Bir zamanlar Asena'da ölmüştü, meğer adamın birinin köpeğinin ismi Asena'ymış :D İnsanları böyle yiyorlar

• @suskun_deli ahahaha Sorma ya haberler tıklansın reklamlardan para kaldıralım diye saçma sapan şeyler duyuyoruz :D

• Hadi canim

0|0
    0|0
  • O olayı hiç çözemedim. Beyazın programı başlamadı ki yayından kalksın , ben mi yanlış biliyorum yoksa.

0|0
    0|0
    • Yani evet daha tatildeler ama heryerde de bu haber

• Asparagas ya inanma. Kanal D beyaz dan daha iyi rating alan bir program yapmamıştır bu güne dek , kaldırır mı hiç :)

• ayıp etmısler

0|0
    0|0
  • kesin kalkmalı

0|0
    0|0
  • Ciddi kaldırılmış mi ya üzüldüm doğrusu ama söyle de bir şey var ölenle ölünmuyor o program yapmasa bile başka yapan mutlaka olacak

0|0
    0|0
  • izlediğim bir program değil

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum yaz tatili dolayısıyla tatildeler sezonda başlarlar bakın bütün kanallar hepsi komedi zaten bizim insanımızı uyutuyorlar dram ve komediyle

0|0
    0|0
    • İnşallah yalandir

• kesinlikle eğer çok izliyorsan bilirsin üniversiteler açılınca bütün programlar başlıyor için rahat olsun

• bu ülkede adamlığım değeri olmadığını düşünüyorum yapması gerekeni yapmış helal olsun.

0|0
    0|0
  • Facede gördün dimi?

0|0
    0|0
  • kalkmalıydı zaten

0|0
    0|0
  • Yoktur öyle birsey

0|0
    0|0
  • televizyon izlemediğim için haberim bile yok desem..

0|0
    0|0
  • olmaz öyle şeyy boş muhabbet inanma

0|0
    0|0
  • sanki doğan gurubunun çok umurunda şehitler

0|0
    0|0
    • Yani iktidar yanlısı onlarda

• hayır tam aksine iktidar karşıtı ve bu ülkeyi karıştırmak için var olan bir medya gurubu doğan gurubu

• yazık etti kanal

0|0
    0|0
  • Kendisine helal olsun yayını kaldıran kişi ve kurumun da taaa A. q

0|0
    0|0
  • Hepsinin mk

0|0
    0|0
  • Gezide yaptığı hatayı yapmadığına sevindim. Tekrar gözüme girdin Beyaz. Başka kanal mı yokkk. Star Tv ye geçer

0|0
    0|0
  • Ayıp etmişler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yayından kalkması gereken programlar değil, olaylardır. programları kaldıracaklarına bir iyilik yapıp adileri kaldırsınlar da şehit haberi almayalım.

0|0
    0|0
  • Palavra canım onlar hep. Şuanda tatilde olan bir program sonuçta. Sırf tıklanıp para kaxanmak için yalan haber yayınlamışlardır

0|1
    0|0
  • Eyer bunu yaptirsa beyaz helal olsun. Erkek adammiş.

0|0
    0|0
    • Facede gördüm ne kadar doğru bilmiyorum

• ya beyazı kaldıramaz kimse hem kaldırsa kaç yazar beyaza kanal mı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...