Semih Varol, Ömer İlker Coskun'la kavgalı mı?

Bir sitede şunu okudum: ''Geçen Haftalar'da hayranlarına karşı bir arkadaşının evinde canlı yayın yapan twitter fenomeni Semih Varol, yayın esnasında F. S isimli izmirli hayranından ''Ömer ilker coskun'la aynı filmde rol alsanıza dabbe çekersiniz'' yorumunu okuyunca Varol'da tansiyon çıktı. Israrla gelen sorular üzerine Semih Varol yayının tekrar kaydını twitter hesabından sildi. Yayın esnasında ''Ya bırakın şunu ya reklamcılar doldu burası bırak yaa'' şeklinde tavrını gösteren Semih Varol, dönem (kısa vadeli televizyon ve kısa film oyuncusu) Ömer İlker Coskun'a ağır göndermelerde bulundu.
Semih Varol,Ömer İlker Coskun'la kavgalı mı ?
Ömer İlker Coskun , benzer polemiği genç oyuncu Batuhan Ekşi ile de yaşamıştı. Twitter üzerinden Ekşi,Ömer. İ. Coskuna senden oyuncu olmaz mesajı veren tweet atmıştı. (Haber: 11 Temmuz)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Semih öyle tip değil be sanmam yapmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Batuhan ekşiyle olan polemiğini biliyorumda semih varol neden böyle kızmış anlamadım amaaaan neyse umrumdada değil :D

0|0
    0|0
  • Onlar kim :D

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dabbede oynayan çocuk bu işte ya herkesle polemik yaşıyo hülya avşarada laf atmıştı bu salla gitsin.. :D

1|0
    0|0
  • Kavgalı.

1|0
    0|0
  • Tanımıyorum, pek umurumda da değil

0|0
    0|0
  • İyi de banane

0|0
    0|0
  • onlar kim ki