Eskiden Trt 1'de sakar, gözlüklü, kahverengi takım elbiseli bir adam vardı. Hatırlayan var mı?

Yabancı bir komediydi Mr. Bean tarzındaydı, Sürekli bisiklete binerdi gözlük camları kavanoz gibiydi. Düşün düşün adını hatırlayamadım :D arama yaptım yine bulamadım

Güncellemeler:
Cosby ailesi değil. O tarz bir dizi değil skeçler halindeydi

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• tahminen o da mr bean di sessizdi dimi ya da konuşma pek yok gibiydi şarlo gibi

0|0
    0|0
    • Yok dostum Mr. Bean'i hala izliyorum o değil :D ama aynı onun gibiydi. 2000'li yılların başında oynuyordu. Aynen aynen evet sessizdi daha doğrusu adam konuşmuyordu

• Evet İngilizdi. Olur da aklına gelirse burdan yazar mısın?

• izlediğim zamanlarda bile tahminen adını bilmiyorduma ama olurda hatırlarsam ya da denk gelirsem biryerde tamamdır ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• İzlemedim

0|0
    0|0
  • charlie chaplin

0|0
    0|0
  • Cosby Ailesi.

0|0
    0|0
    • Hayır o değil

• Dediğini seriyi biliyorum. Gözlüklü sarı hasır şapkalı uzun boylu genelde takım elbise giyen bir adam sakar muzip şakacı genelde şapkasını çıkarıp özür dilerdi. bir keresinde bir bisiklet buldu nehre kaçırmıştı sonra onu nehir boyunca takip etmişti zar zor çıkardı sonra yine sakarlığı sayesinde paramparça olmuştu. bir başka seferde de bir alışveriş merkezinde alışveriş yaptıktan sonra alışveriş arabasını dışarı çıkarıp ormanlardan falan geçti takım elbisesi paramparça oldu. İşte böyle sakar bir adamdı. Konuşma asla yok sadece komik anlarda gülme efekti falan bazen alkış efekti. En fazla 5-6 dk sürerdi. 2000 li yılların başında TRT de yayınlanırdı adını bilen varsa lütfen söylesin...

• Dediğini seriyi biliyorum. Gözlüklü sarı hasır şapkalı uzun boylu genelde takım elbise giyen bir adam sakar muzip şakacı genelde şapkasını çıkarıp özür dilerdi. bir keresinde bir bisiklet buldu nehre kaçırmıştı sonra onu nehir boyunca takip etmişti zar zor çıkardı sonra yine sakarlığı sayesinde paramparça olmuştu. bir başka seferde de bir alışveriş merkezinde alışveriş yaptıktan sonra alışveriş arabasını dışarı çıkarıp ormanlardan falan geçti takım elbisesi paramparça oldu. İşte böyle sakar bir adamdı. Konuşma asla yok sadece komik anlarda gülme efekti falan bazen alkış efekti. En fazla 5-6 dk sürerdi. 2000 li yılların başında TRT de yayınlanırdı adını bilen varsa lütfen söylesin...

Yükleniyor...