En sevdiginiz film repligi?

En sevdiginiz film repliki hangisi? Film ve ya dizi de olabilir

0|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

• El Salvador'da ne yapıyordun?
    -Tenimi bronzlaştırıyordum.
    Binayı neden havaya uçurdun?
    -Güneşimi kapatıyordu.

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük, ama olmayacağız. Simdi bunu anlamaya başlıyoruz VE ÇOK ÖFKELİYİZ. Fight Club

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• itirazım var filmindeki replik
    "insan sadece suçluyken kaçmaz. bazen suçlandığın için de kaçarsın. ama bir kere kaçmaya başladıysan, bir şeyleri de muhakkak kaçırırsın elinden. bazen gençliğini kaçırırsın, bazen geleceğini. bazen de aklını. fakat işin en güzel tarafı da bundan sonra başlar. çünkü aklını kaybedince korkularından da kurtulursun. bu da seni özgürleştirir. çünkü sadece korkaklar kendi akıllarına güvenirler. ve bütün korkaklar hakikatin esiridir. oysa hakikat akılla ya da başka bir şeyle kavranılmaz, hakikatin ancak parçası olunur. onun için kurtul: geçmişinden, geleceğinden, aklından.. kainatta ne varsa şu anda oluyor, görmüyor musun? sadece burada, sadece şimdi. gözlerini kapa, kalbini aç, aklını da bırak gitsin. akıl dediğin şey, kafanda koca bir ağırlıktan başka ne ki?"

0|0
    0|0
  • Ask iki beden arasinda degil, iki kalp arasinda yasanir.

0|0
    0|0
  • Arkadaşınız başarısız oluyor üzülüyorsunuz birinci oluyor daha çok üzülüyorsunuz- 3 idiots en sevdiğim mi bilmem ama en sevdiklerimden

0|0
    0|0
  • "Eğer bir tümörüm olsaydı; adını Marla koyardım... Marla! Damağındaki o küçük çizik... Dilinle oynamasan heme geçer... Ama duramıyorsun... Oynuyorsun..."

"Her şeyi kontrol etmeye çalışmaktan vazgeç. Bırak ne olacaksa olsun. Bırak olsun."

(Herkes anladı zaten:D)

Bir de bu var:

"You've been here three days alright. I've been three years!"
    "Yeah, you've been three years and you're still here Gally!" (Labirent)

0|0
    0|0
  • Yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.
    Yanımda hiç arkadaş olmamasından yoruldum. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söylecek biri.
    En çokta insanların birbirine kötü davranmasından yoruldum...
    Yeşil Yol filminden efsane..

0|0
    0|0
  • God damn right!
    Congratulations Aistein!
    I did it for myself!
    Evet bunlar Breaking Bad dizisinin replikleri hastasıyım ya süper dizi.

0|0
    0|0
  • 'Eğer bir dilek hakkım olsaydi seçmenin nasil bir şey olduğunu hissetmesi dilerdim' (sonsuzluğu beklerken). @carmena sana dediğim ve bir türlu izleyemedigin filmden

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmemiştim 😂

0|0
    0|0
  • Ay sii ded pipıl.. :D

0|0
    0|0
  • Bu düşünceyi severim. Bir yerlede senin için yaratılmış birinin olması, sonsuza dek.

0|0
    0|0
  • benim gibi yaşlı bir hırsızı umursayacaklarini sanmıyorum -esaretin bedeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• +Baba Neden Yolu Uzattık

- Orda Fenerliler Var Oğlum, Şimdi 4 Yıldızı Ve Kupalarımızı Görürseler Kendimizi Göstermiş Gibi Oluruz Yakışı Kalmaz.

1|0
    0|0
  • Demek istediğim şu;
    En çok parayı en ucuz kadına harcarsın.

0|0
    0|0
  • Kafana çivi çakmayı bile düşündüm ama daha kötü birşeye karar verdim : Seni görmezden geleceğim. . . The Libertine

0|0
    0|0
  • Canın cehenneme dostum.

0|0
    0|0
  • Sizler işiniz değilsiniz. Sizler paranız kadar değilsiniz. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz. Sizler iç çamaşırı değilsiniz. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz.

0|0
    0|0
  • Biz O’nun (Allah’ın) insanlarıyız.
    Bize kim meydan okuyabilir?
    Umudun bin güneşi altında güneşlenerek,
    Demir gibi güçlü bir irade ile,
    Her adımda korkusuzca,
    Kaderiniz elinizde yazılıdır.
    İşte bugün gidiyoruz.

Dhoom 3

0|0
    0|0
  • drax:bunu yapmayı nerden ögrendin
    star lord: eminim bunun cevabı adım grotttur (galaxsinin koruyıucuları)

0|0
    0|0
  • Evet, biz tüketiciyiz. Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet, suç, fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
    Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV, iç çamaşırım da kimin adının yazdığı

0|0
    0|0
  • hayatta yaptıklarımız sonsuzlukta yankılanır...

0|0
    0|0
  • Arıyoruz işim var
    Haber gönderiyoruz işim var
    Ulan işin varda vergi levhan nerde a ibine :)

0|0
    0|0
  • Ben yalan soylerken bile doğru söylerim Tony Montana yaraliyuz☺

0|0
    0|0
  • Bo ho hoy

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz skmeseler bari 😂🔫

0|0
    0|0
Yükleniyor...