Dayak atıcam diye dayak yedi alay konusu oldu?

Dayak atıcam diye dayak yedi alay konusu oldu?
Daha önceden eşcinsellerin dayak yediğini biliyorduk. Bir homofobik amerikada fotografta gördüğünüz daniel ve larry e saldırdı ama bilmediği bişe vardı çift west point askeri akademisinden mezun olan ilk eşcinsel çift olduğunu bilmiyordu bu akademiden birincilikle ayrilan cift dövüş ve savunma soparlarında dereceyle mezun olmuşlardi. zanni kayboldu hakkında soruşturma başlatıldı

Not; Dünyada her yıl 4 milyon eşcinselin dayak yediği istatistikleri bulunmakta

Güncellemeler:
Bu olay çitft mağazada alışveriş yaparken gerçekleşmiş
cift amerikada evliliklerin yasal olmasiyla beraber evlenmisler düğün fotograflarina bakabilirsiniz

0|0
99

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Oh iyi olmuş.

1|1
    0|0
    • kesinlikle 👍👍

• aynen kadinlar bu konuda daha pratikler anlatmada bir fark yokki acikcasi sekside oluyoruz dogruya dogru kafayi seksle bozmuslar kendi ic dunyalarindaki igrenclikleri baskalarina yamiyorlar

• Aynen öyle katılıyorum.

• ona göre eşcinsellerde bunlar gibi tedbirlerini alsınlar. savunmam ama kimsenin dayak yemesi de gerekmez

1|0
    0|0
  • Ahahhah :D çok güldüm yine

0|0
    0|0
  • hımm evet görmüştüm bu haberi.

0|0
    0|0
  • Farklılıkları kabullenmeyi öğrenmeliyiz 👍

0|0
    1|0
  • eşcinselim demeseler her dk her yerde kimse dayak atmaya kalkışmaz aslında

0|0
    0|0
  • İyi olmuş.

0|0
    0|0
  • Napalim bu soru mu simdi?

0|0
    0|0
  • Çok üzüldm ayol

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• eşcinselleri dövmek nedir ya. travestileri dövün kesin öldürün gram umrumda olmaz. ama yakınımda bir lezi gayı ya da biseksi döverlerse andım olsun yaşatmam.

0|2
    0|0
    • şiddetin her türlüsüne karsıyız olmaması gerken bu oluyorsada karşı çikmak gerekir

• bende şiddete karşı bir insanım. boksada gittim. sapına kadar da erkeğim kimse sorgulayamaz bunu. benim karşımda aciz ya da savunmasız birini döveni yaşatmam arkadaş.

• kesinlikle kim olursa olsun bende kayitsiz kalmam

• Çok iyi olmuşşşşş

1|1
    0|0
  • Analar neler doğuruyor. :):

0|1
    0|0
  • İçimin yağları eridi beter olsalarmış. Bu arada bu çifti hiç görmedim. Yakışıyolarmış 😊

0|1
    0|0
  • Dayak atan sefillerin elleri kırılsın başlarına taş düşsün zihniyetsiz domuzlar 😢

0|1
    1|0
  • ALLAH Mutlu Mesut Etsin.. :)

0|0
    0|0
  • Acaba hangisi hangisini... ? :D merak ettim he. O ayağını üstüne atan mı acaba :D

0|0
    0|0
  • Arayan bulur olmuş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...