Shameless mi Friends mi?

How I Met Your Mother Maalesef bitti.
Sonu hem güzel, hem kötü bitti. Bu diziye benzer önerebileceğiniz diziler var mı acaba?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• shameless

0|0
    0|0
    • Neden Shameless?

• ikisini de izle :)

• Karışmaz mı diyicem de yaklaşık 13 diziyi takip ediyorum :D

En İyi Erkek Görüşü

• Shameless çok açık çok fazla çıplaklık var. Friends de eski dizi sıkıldım izlerken. Sen bence two and a half men dizisine başla.

0|0
    0|0
    • Çıplaklık bana göre normal bir şey ya, trueblood dan alıştım yani. Söylediğin dizi nasıl bir şey?

• two and a half men , how i met your gibi bölümleri 20 dk dan oluşan komedi sitcom dizisi. ünlü isimler var sağlam espriler var. 1 -2 bölüm izle her birindne hangisi hoşuna giderse onu izle. seç dizilerini mesela shameless friends two and a half men hepsinden birer bölüm izle sonra emin olamadıysan 2. bölümlerini izle hangisi hoşuna gittiyse onu izle. Shameless daha fazla çıplaklık içeriyor true blood dan diye biliyorum bu arada. :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• the big bang theory bence kesinlikle ona başla

0|0
    0|0
  • Shameless izle ya friends eski bir dizi şahsen esprileri de geçmiş zamanın esprileri beni güldürmüyor açıkçası

0|0
    0|0
  • o ne ya?

0|0
    0|0
  • ikisi de ayrı friends daha çok how ı met your mother tarzında shameless daha farklı ama efsanedir.

0|0
    0|0
  • Shameles hojdur

0|0
    0|0
  • shameless ta güzelmis izlemedim fakat friends i ikinci izleyişim gelmiş geçmis en iyi sitcom dizisi eski yapım olması daha ayrı bir hava katıyor sen dinleme bunları :)

0|0
    0|0
  • Shameless bence

0|0
    0|0
  • shameless çok çok güzel aile ilişkilerini felan çok iyi anlatıyor

0|0
    0|0
  • shameless benim bildiğim brazzers'da kategori kardeş onun haricinde bilmiyorum valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...