Anime sevenleeer bir bakın hele?

Arkadaşlar çevrem zaman öldürmek olarak dile getirse de vazgeçemiyorum şunlardan. Kendi sıkıcı hayatımı yaşayacağıma bari anime izleyerek vakit geçireyim kafasındayım ve memnunum da. Herneyse şöyle tadından yenmez animeleriniz varsa sununuz lütfen. Şimdiden arigatou! :)

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Naruto , naruto shuppiden, bleach, tokyo ghoul 1 2, one piece, death note, zampakyou no terror, one outs, Kuroko no basket 1 2 3, pyscho pass 1 2 , durarara 1 2 3, Nanatsu no taizai, Shingeki no kyojin, kiseijuu : sei No kakiutsu, Akame ga kill, fate stay night

Onerdiklerim : bleach, akame ga kill, tokyo ghoul, nanatsu no taizai, shingeki no kyojin, kuroko no basket, kiseijuu

Nerdeyse izlmedgm anime klmadi sana gider bunlar heralde hepsi cok iyidir :D

1|0
    0|0
    • Vayyy izlediklerimi de arada görünce dedim bu benim halimden anlar. Çoook sağol yardımın büyüktü :D

• Durarara'yı çok duymuştum izledim. :D

• Biraz degısık ama guzeldir :D Shizuo benım karakter cok fena :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 10

• valla en son death note a başlamıştım bir türlü bitiremedim. kaç aydır 6. bölümdeyim :D ama yinede güzel. gerçi izlemişsindir. selector var biraz bakugan a benziyo ama çok eğlenceli onu tavsiye ederim. tabii eğer fantastik seviyosan. ama dersen böle aşk olsun cicili bicili pembe pembe bişiler olsun dersen golf girl and black prince diye bişi izlemiştim. çok şekerdi :D

0|0
    0|0
    • Death note izledim :D diğerlerine bir göz atarım da pek tarzım değil :D sağol

• bazıları sevmez ama benim en sevdiğim romantik animedir :) sevimlidir yeni :)

• Hop burada 8 yıllık animeci var anime istediğinde bana gel :D

1|0
    0|0
  • aynn tokyo ghoul filan süper

1|0
    0|0
  • animenin nesini seviyonuz

0|0
    0|0
  • Konu tercihin nedir

0|0
    0|0
  • one piece en iyisi

0|1
    0|0
    • kaiza kuni orevanaru :D:D:

• @Lee_Rock sevince dikkatini veriyorsun işte bunu anlamadın mı ki :/ neyse sorana çok bildirim gidiyor yakında kovacak hadi rahat bırakalım sorusunu :/ iyi geceler :/

• bilirim bilirim :)
      peki madem
      sana da iyi geceler

• Death Note favorim. Ama Lovely Complex çok tatlış ya :)

0|0
    0|0
  • Tokyo school

0|0
    0|0
  • Aynen anime foreverrr

0|0
    0|0
  • Vazgeçilmezim Death Note

0|0
    0|0
Yükleniyor...