Yaz dizilerinden gına gelmedi mi?

Resmen yalvarıyorum kardeşime artık kapat katlanamıyorum diye , size de gına gelmedi mi vıcık vıcık bakışmalı saçma yaz dizilerinden :/ :/

Güncellemeler:
Hele Kırgın Çiçekler diye bir dizi var ya, yapımcılarından nefret ediyorum. Yurtta kalan kızları kullanıyorlar resmen o çocuklar ne düşünür ne hisseder hiç önemsemeden deliriyorumm

0|0
17|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• harbiden bende izlemedim hiç izlemem

1|0
    0|0
  • hiçbirini izlemiyorum rahatım :D he yerde bir yaz aşkları bir dram bir kovalamaca koşturmaca aşk mucuk mucuk sanarsın başka derdimiz yok :D

1|0
    0|0
  • Kiraz kokusu, çilek yağmuru, hurma mevsimi, muz zamanı bayılıyorum ya şu tarz isimlere

2|0
    0|0
  • Aşk Aşk Diye Zinayı Normalleştirmeye Çalışıyorlar , Yanımda Küçük kardeşimle Bir tane dizi izleyemiyorum , RTÜK Ne boka Yarıyor Millet Utanmazsa p*rno filmi çekip yayinlicak :(

1|0
    0|0
  • 1 tanesini izliyom oda sıkmaya başladı artık :D

1|0
    0|0
  • geldiii

1|0
    0|0
  • Katılıyorum sana. Çok gereksiz çok ergence ve çok yapmacık.

1|0
    0|0
  • izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Ne münasebet güzel ya

1|0
    0|0
  • Ciddiyim bir tanesi bile ilgimi çekmiyor. Hepsinde birsürü genç kız erkek peşinde koşuyor. Kısaca mantık bu yani. Televizyonn açamaz oldum her kanalda aynı şeyler.

1|0
    0|0
  • aynen abi onlar nedir ya, dün ablama gittim kanal zapinglerken bıraktı bir ara telefonla uğraşmaya başladı sıkılınca, bende tabletteydim arada bakıyordum tvye, 5 dk geçmeden 'ya Allah aşkına kapat şunu bu ne saçmalıktır' diye haykırdım en sonunda :D

bunları izleyen var mı hakkatten? varsa uzak dursunlar pls

0|0
    0|0
    • Var. Turkiyede kaliteli yapimlar bitirilir bunlarla doldurulur yayin akisi sistem bu bunlari izleyecek insan lazim ulkeye 😏😏

• he ya milletin ahlakı zaten bozuk iyice bozuyorlar, normalmiş gibi yapsınlar herşeyi diye.
      dizinin saçmalığına bakar mısın ya adam kendi karısına başka birini ayarlamaya çalışıyor yuh mk
      O değil dün akşam dikkatimi TRT'ye de sıçramış galiba bu :)

• dikkatimi çekti olucak o

• Sen kurtlar vadiside izliyorsundur.

0|0
    0|0
  • Başlasa da Diriliş Ertuğrul Kurtlar Vadisi İzlesek ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Aynen ya.

1|0
    0|0
  • Aynen ya
    İnadina ask
    Ask zamani yok bilmem kiraz kokusu

1|0
    0|0
  • Hepsi aynı saçma diziler 😒😒

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum zaten

1|0
    0|0
    • Ben de izlemek istemiyorum ama işte

• ya kardeşime kapat şunu diye diye ağzım kurudu :D bu kadar boş bir dizi görmedim

• Boş mu dolu mu artk hiç bilmiyorum. Benim kardeşte izliyor kesinlikle kapatmaz gıcık 😝😝

• Tam anlamıyla bunaldım, usandım.

1|0
    0|0
  • Bende izlemem pek

1|0
    0|0
  • Türk dizilerinin hiçbirini izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Hele o Güneşin Kızlarıyla Çilek Zımbırdığı yok mu?
    Düşüp ölesim geliyor.

1|0
    0|0
  • geldi ya yazın öyküsü ve güneşin kızları dışında hepsi uyduruk

1|0
    0|0
  • Sana gına gelmişse kaldırırlar hemen merak etme

1|0
    0|0
    • :( valla nerde kaliteli dizi varsa kaldırdılar 8765433456789765432 bölüm bitmeden kaldırmazlar gibi geliyor bana

• Katılıyorum çok basitler, bu yüzden yabancı diziler izlemeye başladım.

1|0
    0|0
  • aynen yaa

0|0
    0|0
  • Güzel diziler var

0|0
    0|0
  • Ahlak bozucu ve iğrenc

0|0
    0|0
  • Kiralık Aşk
    Çilek Kokusu
    Ne Münasebet
    Fabrika Kızı
    Güneşin Kızları
    Ne anlamsız isimler * :)

0|0
    0|0
  • kesinlikleeee :/ olayın bo. unu çıkardılar. aşık olmaktan korkuyom la :O

1|0
    0|0
    • aslında ders çıkarmamız lazım ya olayı anlamıyoruz. Zengin oğlan kapmak için azcık saf olun diyo bütün diziler. Bence bir düşünelim bunu

• zengin fakir ayrımı olmayan zaten dizi yok. sor gerçek hayatta ne kadarı doğru :/

Yükleniyor...